• ZÁJAZD NA KONCERT PIOTRA RUBIKA

    spojený s prehliadkou Bratislavy a Mariazellu

Televízia LUX v spolupráci s CK Awertravel a Agentúrou Amadeus vás pozýva na zájazd do Bratislavy a Mariazzelu, spojený s koncertom svetoznámeho skladateľa Piotra Rubika. Ten v Bratislave po prvýkrát uvedie dielo - Moja história. Predstaví v ňom svoje najväčšie hity spolu s príbehom ich zrodenia.

Zájazd pripravujeme v termíne od 15. do 16. decembra. Sprievodcami budú kňazi známi z obrazovky Televízie LUX. Súčasťou zájazdu je aj prehliadka Bratislavy a návšteva Adventných trhov v Mariazzeli – najvýznamnejšom mariánskom pútnickom mieste Rakúska.

Cena zájazdu je 129€ s odchodom autobusu z Košíc, Prešova a Popradu a 125€ s odchodom autobusu z Ružomberka, Banskej Bystrice, Žiliny, Trenčína, Nitry a Trnavy.  Cena zahŕňa 1x ubytovanie s raňajkami, dopravu klimatizovaným autobusom, prehliadku Bratislavy a Mariazzelu s odborným výkladom a vstupenku na koncert Piotra Rubika. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie vo výške 1,70€ a cestovné poistenie v sume 2€.

 

Prihlásiť sa môžete telefonicky na číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácií o pripravovanom zájazde nájdete na www.awertravel.sk.

Späť

Spoločníci televízie

Konferencia
biskupov
Slovenska
Spoločenstvo pre
šírenie hodnôt
Evanjelia v médiách
Paypal

Partneri