• PUTUJTE S TV LUX DO INDIE

    po stopách sv. Matky Terezy v sprievode kňazov známych z TV LUX

Spoznajte život a dielo sv. Matky Terezy počas  12- dňovej púte s TV LUX do Indie. Na jar 2017 spolu s CK Awertravel navštívime Kalkatu, kde Matka Tereza vydala svoj život Bohu v službe najnúdznejším tohto sveta a kde je i pochovaná. Zavítame tiež do mesta Darjeeling v Himalájach – svetovo presláveného svojimi čajovými plantážami, v ktorom sa Matka Tereza pripravovala na službu Bohu v Indii. Práve vo vlaku cestou do Darjeelingu prežila Božie volanie k službe najchudobnejším z chudobných.

Na našej púti navštívime i mesto Bombaj, o ktorom sa hovorí, že je bránou do Indie. Z Bombaj sa letecky presunieme do mesta Goa, kde misionársky pôsobil a je tu pochovaný sv. František Xaverský – zakladateľ rehole jezuitov. Z Goa preletíme do mesta Chennai, kde je pochovaný sv. apoštol Tomáš. Navštívime aj svetoznáme mauzóleum Taj Mahal v meste Agra a našu púť ukončíme prehliadkou hlavného mesta Dillí, kde svoj život prežil Mahatma Gandhi. Doprajeme si aj dva dni oddychu na krásnych plážach mesta Goa.   

Vybrať si môžete z troch turnusov v sprievode otcov Jána Majerníka a Mariána Ondrejku a kňazov známych z obrazoviek TV LUX:

25. 2. - 8. 3. 2017 s o. Jánom Majerníkom a o. Mariánom Bérom

9. 3. - 20. 3. 2017 s o. Mariánom Ondrejkom a o. Jozefom Kováčikom

23. 3. - 3. 4. 2017 s o. Jánom Majerníkom a o. Jurajom Drobným

Cena púte je 2 225 €. Zahŕňa 9x ubytovanie s polpenziou v 4 – hviezdičkových hoteloch + 1 noc v lôžkovom vlaku cestou do Agry, medzinárodné letenky vrátane letiskových poplatkov, 3 vnútroštátne prelety v Indii a transfery autobusom po Indii.  

Cena nezahŕňa: víza, obslužné so vstupenkami a komplexné cestovné poistenie. 

Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácií nájdete na stránke www.awertravel.sk

Späť

Program nadnes

Spoločníci televízie

Konferencia
biskupov
Slovenska
Spoločenstvo pre
šírenie hodnôt
Evanjelia v médiách
Paypal

Partneri