• ZAŽITE RODINNÚ DOVOLENKU S TV LUX

    tentokrát v POĽSKU, v Hoteli Belvedere v Zakopanom

Zažite nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku s Televíziou LUX tentokrát za hranicami Slovenska v Hoteli Belvedere v krásnych poľských Tatrách v Zakopanom. Môžete sa tešiť na 6 dní plných oddychu, pohody a zábavy s polpenziou formou bufetových stolov, neobmedzeným vstupom do hotelového bazéna, do saunového sveta a wellness centra a animátorským programom, ktorý pre vaše ratolesti pripravia animátori z eRka. Navštívia nás aj vzácni hostia – manželia Štupákovci a Honzovci zo spoločenstva MaranTha z Prešova, ktorí sa s nami podelia o skúsenosti s budovaním manželstva, s výchovou detí a ich vedením k Bohu. Každý deň budeme sláviť sväté omše s kázňami zameranými na rodinu. Môžete sa tešiť aj na tanečnú zábavu či športové turnaje s odmenou pre víťaza.Tešiť sa môžete aj na Klbko, ktoré k nám do Zakopaného zavíta s Majkou Šibíkovou a otcom Mariánom. 

Vybrať si môžete z dvoch turnusov:

1. termín: 4. - 9. júla 2017 s o. Jurajom Drobným

2. termín: 11. - 16. júla 2017 s o. Mariánom Bérom

Cena pobytu pre dospelú osobu s polpenziou je 299 €. Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zdarma. Na každej izbe bude k dispozícii jedna prístelka, na ktorej bude mať dieťa do 6 rokov taktiež pobyt zdarma. Ďalšia prístelka pre dieťa do 6 rokov je za príplatok 79 €. Dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke ma pobyt za 109 € a dieťa od 12 rokov na prístelke za 159 €.

Prihlásiť sa môžete na tel. čísle: + 421 910 842 784 /len v čase 16:00 - 19:00, komunikácia sa uskutoční v slovenskom jazyku/

alebo e-mailom na: dovolenka.belvedere@gmail.com 

Späť