• Púť na ISLAND

Televízia Lux v spolupráci s CK Awertravel vás pozýva na 8-dňovú púť nádherným ostrovom Island.  Na našej púti navštívime aj slovenskú misiu bratov kapucínov v meste Reydarfjordu (Rejdarsfjordur), kde sa nachádza unikátny kostolík, ktorý bol pôvodne postavený na Slovensku, no neskôr ho bratia kapucíni dali rozobrať a previezli ho na Island. V hlavnom meste Reykjavik (Rejkjavik) budeme sláviť sv. omšu v Katedrále Krista Kráľa, ktorej správcom je jediný katolícky biskup na Islande – Slovák Dávid Tencer. Navštívime aj miesto prvého parlamentu sveta i čínný gejzír Strokkur. V rôznych častiach Islandu sa nám naskytne pohľad na niekoľko úchvatných vodopádov a jazier a navštívime tiež najväčšie lávové pole na svete v meste Eldhraun.  Budeme sa plaviť loďou ľadovcovou lagúnou Jokulsarlon a v malebnej dedinke Haugnes budeme mať možnosť pozorovať veľryby.

Termíny:

31.5. - 8.6.2018 o. Jozef Kováčik a o. Marián Bér

7.6. - 15.6.2018  o. Jozef Kováčik a o. Jozef Luscoň SDB

14.6. - 22.6.2018 o. Marián Ondrejka a p. Michal Zamkovský CSsR

Cena pútnickeho zájazdu je 1895€ a zahŕňa 7x hotelové ubytovanie s raňajkami, letenky vrátane letiskových poplatkov, dopravu klimatizovaným autobusom po Islande a transfer autobusom z Bratislavy do Prahy a späť. Cena nezahŕňa obslužné vo výške 30€, vstupy a komplexné cestovné poistenie vo výške 18€.

Členovia Klubu priateľov získajú navyše ako bonus zadarmo kolekciu  troch DVD.

Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácii o pripravovanej púti nájdete na www.awertravel.sk

Späť