• Duchovná obnova

    v SAN GIOVANNI ROTONDO

    výber zo 4 turnusov

Pri príležitosti 100. výročia stigmatizácie Pátra Pia a 50 výročia od jeho smrti vás Televízia LUX v spolupráci s CK Awetravel pozýva na duchovnú obnovu do San Giovani Rotonda. Práve tu Páter Pio prežil väčšinu svojho života v pokornej službe núdznym. Jeho odkaz a posolstvo pre svet budú nosnou témou obnovy. Navštívime tiež jedno z najvýznamnejších pútnických miest Talianska - svatyňu Monte Sant Angelo, nachadzajúcu sa v blízkosti San Giovani Rotondo, ktorá bola vybudovaná na základe zjavenia Archanjela Michaela. Na ceste domov sa zastavíme v Lanciane - mieste najznámejšieho eucharistického zázraku v dejinách Cirkvi.

Duchovná obnova sa uskutoční počas 4 turnusov, ktoré budú viesť: brat kapucín Jakubrafael Patay OFM Cap., o. Félix Ján Tkráč OFM Cap. a o. Jozef Kováčik spolu s kňazmi Televízie LUX.

27.9.-2.10.  s bratom kapucínom Jakubrafaelom OFM Cap. a o. Eduardom Janíčkom VYPREDANÉ

11.10.-16.10 s bratom kapucínom Jakubrafaelom OFM Cap. a o. Mariánom Bérom VYPREDANÉ

18.10.-23.10 s bratom kapucínom Félixom Jánom Tkáčom OFM Cap. a o. Jozefom Kováčikom VYPREDANÉ

25.10.-30.10. s o. Jozefom Kováčikom a o. Jurajom Drobným.

Cena duchovnej obnovy je 355€. Zahŕňa 3x ubytovanie s polpenziou v duchovnom centre bratov kapucínov a dopravu klimatizovaným autobusom. Cena nezahŕňa komplexné cestovné poistenie v sume 12€ a vstup do Monte Sant Angelo vo výške 2€.

Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácií nájdete na stránke www.awertravel.sk

Späť