• RODINNÁ DOVOLENKA S TV LUX

    spojená s možnosťou lyžovania

Zažite jedinečnú rodinnú dovolenku s TV LUX počas jarných prázdnin spojenú s možnosťou lyžovania v poľských Tatrách v Zakopanom s ubytovaním v 4-hviezdičkovom hoteli Belvedere s polpenziou. Počas 5 dní oddychu si okrem lyžovania v až 4 lyžiarskych strediskách vychutnáte aj relax s neobmedzeným vstupom do hotelového bazéna, saunového sveta a fitness centra. Pre nelyžiarov bude k dispozícii lyžiarska akadémia s inštruktormi. Deti budú môcť využiť celodenný hotelový animačný program a tiež program s eRko animátormi vo vyhradených časoch. Pripravujeme aj športové turnaje, tanečnú zábavu a denne budeme spoločne sláviť svätú omšu s kňazmi Televízie LUX.

 

Vybrať si môžete z dvoch turnusov:

Prvý v termíne od 24. februára do  28. februára s otcom Andrejom Kalamenom

Druhý v termíne od 3. do 7. marca s otcom Mariánom Bérom

Cena pobytu pre dospelú osobu s polpenziou je 229 €. Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zdarma. Dieťa do 6 rokov s nárokom na lôžko má pobyt za 59€. Dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke má pobyt za 79€ a dieťa od 12 rokov na prístelke za 119 €. V cene nie je zahrnutý 4-dňový skipass pre dospelú osobu v cene cca. 75€  a 65€ pre dieťa. Cena nezahŕňa ani lyžiarsku školu s inštruktorom, ktorú si budete môcť objednať individuálne spolu s pobytom.

Prihlásiť sa môžete na tel. čísle 0905 010089 počas pracovných dní v čase od 16-19:00h, prípadne e-mailom na dovolenka.belvedere@gmail.com. Komunikácia bude v slovenskom jazyku. Viac informácii na www.belvederehotel.pl

Späť

Spoločníci televízie

Konferencia
biskupov
Slovenska
Spoločenstvo pre
šírenie hodnôt
Evanjelia v médiách
Paypal

Partneri