Podporte tvorbu titulkov pre nepočujúcich

Podporte tvorbu titulkov pre nepočujúcich

Televízia LUX pripravuje novú službu - titulkovanie relácií pre sluchovo postihnutých divákov. Na to, aby sme dokázali naše vysielanie prispôsobiť potrebám sluchovo znevýhodnených divákov, potrebujeme Vašu FINANČNÚ PODPORU

 

Už v týchto dňoch pripravujeme prvé relácie, ktoré onedlho budete môcť pravidelne sledovať aj s pridanou hodnotou titulkov pre sluchovo znevýhodnených divákov. Patria medzi ne DUCHOVNÉ SLOVKO s otcom Mariánom Bérom, EUCHARISTICKÉ ZÁZRAKY, či modlitba posvätného ruženca. 

Približne od septembra by sme chceli pravidelne každý mesiac odvysielať aspoň 1 film v rámci víkendových filmových večerov, ktorý bude otitulkovaný. Spomínané programy sú v prehľade programov označené špeciálnym znakom - .

V televíznom vysielaní môžu titulky zapnúť diváci, ktorí nás sledujú cez Skylink, “klasickú” anténu alebo prostredníctvom operátora Antik. Titulky je potrebné zapnúť na televíznom ovládači tlačidlom označeným “Titulky” alebo “Subtitle”. Funkciu titulkovania vo webovom archíve si môžete spustiť priamo v okne prehrávania videa. 

 

Budeme vďační aj za vaše tipy a návrhy, ktoré ďalšie relácie by bolo vhodné obohadiť takýmito titulkami. Svoje námety nám môžete písať na tvlux@tvlux.sk. 

 

Tvorbu titulkov pre nepočujúcich môžete podporiť na našom známom čísle účtu:

SK96 1100 0000 0026 2001 3784

variabilný symbol 777

 

 

 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Reklamní partneri
SlovoKatolicke novinyradiovaticanavyveska bodka skMelinaACNtkkbsLumen