• PÚŤ S TV LUX

    po Slovensku

Už na jar 2020 vás Televízia Lux v spolupráci s cestovnou kanceláriou Awertravel pozýva na púť po najvýznamnejších pútnických miestach Slovenska. Navštívime Marianku, Šaštín s Národnou bazilikou Sedembolestnej Panny Márie, Trnavu, kde si uctíme obraz Panny Márie Trnavskej v Bazilike sv. Mikuláša, pútnický Chrám sv. Andreja Svorada a Beňadika v Skalke pri Trenčíne ako aj skalné Sanktuárium Božieho milosrdenstva na hore Butkov. Naše cesty ďalej povedú na Kysuce do Turzovky, kde spolu vystúpime na horu Živčáková. Z Kysúc sa presunieme cez zastávku pri orloji v Starej Bystrici na Oravu do rodiska blahoslavenej sestry Zdenky v Krivej. Navštívime tiež Mariánsku horu v Levoči,  horu Zvir v Litmanovej, Baziliku sv. Egídia v Bardejove, Domček blahoslavenej Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom, či Dóm sv. Alžbety v Košiciach. Nevynecháme ani Diecéznu svätyňu Ružencovej Panny Márie v Obišovciach, Baziliku Zosnutia Presvätej Bohorodičky v Ľutine, Staré hory, Hronský Beňadik s relikviou Kristovej Krvi a Katedrálu sv. Emeráma v Nitre.

V pripravovaných šiestich turnusoch sa na vás tešia o. Marián Bér, Juraj Drobný, prof. Miloš Lichner SJ a don Jozef Luscoň SDB.

Termíny s odchodom z BA a KE:

16. 4. - 20. 4. 2020

23. 4. - 27. 4. 2020

30. 4. - 4. 5. 2020

Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácii o pripravovanej púti nájdete na www.awertravel.sk

Späť