• VYHLÁSENIE VEDENIA TELEVÍZIE LUX

K aktuálnej situácii

 

Milí naši diváci, členovia Klubu priateľov TV LUX a podporovatelia nášho spoločného diela,

od chvíle, keď predstavitelia štátu a Cirkvi prijali dôležité a potrebné obmedzenia v súvislosti so šírením koronavírusu, snažíme sa byť vám nablízku prostredníctvom nášho televízneho vysielania i našich kanálov na sociálnych sieťach Facebook a Youtube. Ako ste si všimli, do nášho vysielania pribudli ďalšie prenosy svätých omší, posvätné ružence, krížové cesty a iné modlitby za ukončenie epidémie koronavírusu COVID 19, aj na pomoc a podporu tým, ktorí nám pomáhajú pri jej prekonávaní. Veríme, že k tomu prispejú aj duchovné televízne cvičenia s otcom biskupom  Stanislavom Stolárikom, ktoré dnes začíname vysielať. Od zajtra sa budeme spoločne modliť v živom vysielaní deviatnik z Lúrd. Prinášame aj iné relácie, v ktorých sa venujeme problematike nákazy a ochrane pred ňou.

Povinné opatrenia sa však dotýkajú už aj potenciálnych hostí našich relácií a našich zamestnancov a ich rodín. Preto sme sa po dlhom zvažovaní rozhodli na nevyhnutne potrebný čas obmedziť výrobu niektorých relácií. To v žiadnom prípade neznamená obmedzenie prenosov svätých omší, či dokonca zastavenia vysielania. Archívy našej televízie obsahujú množstvo hodnotných a obohacujúcich relácií, ktoré vám budeme aj naďalej sprostredkúvať.

Skúsme spoločne prijať túto situáciu ako príležitosť na prehĺbenie nášho vzťahu k Darcovi života, ktorý je stále s nami a dodáva nám potrebnú silu. Chceme k tomu prispievať aj my prostredníctvom TV LUX, ktorá túži byť pre vás spoločníkom aj v tejto zložitej situácii.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu, ktorú nám v týchto časoch neustále prejavujete. Modlíme sa za vás všetkých a prosíme o to aj vás.

 

Za vedenie TV LUX 

Tomáš Straka, konateľ

Marián Bér, riaditeľ Klubu priateľov TV LUX

Jozef Kováčik, programový riaditeľ

Späť

Program na dnes

Spoločníci televízie

Konferencia
biskupov
Slovenska
Spoločenstvo pre
šírenie hodnôt
Evanjelia v médiách
Paypal

Partneri