• Pútnicko-oddychový zájazd do TURECKA

    s TV LUX

    Tri jesenné turnusy v sprievode kňazov známych z televíznych obrazoviek

Televízia LUX v spolupráci s Cestovnou kanceláriou Avema Vás pozýva na  pútnicko-oddychový zájazd do Turecka. Tentokrát sa vydáme po stopách zjavení apoštola Jána a jeho odkazu 7 cirkvám. Vybrať si môžete z týchto turnusov:

Prvý od 3. do 10. októbra s otcom Jurajom Drobným vypredané

Druhý od 10. do 17. októbra  s otcom Jozefom Kováčikom vypredané

Tretí od 17. do 24. októbra s otcom Mariánom Bérom

Osemdňová púť sa začne v meste Izmir, odkiaľ sa vyberieme do Pergamonu a Smyrny, ktorým apoštol Ján adresuje prvé listy. Naše cesty ďalej povedú do mesta Efez, kde okrem sv. apoštola Jána žil a pôsobil aj apoštol Pavol a Panna Mária. V Efeze navštívime aj domček Panny Márie, v ktorom prežila podľa tradície posledných 9 rokov svojho života a odkiaľ bola údajne aj nanebovzatá. Pozrieme si i ďalšie mestá zo zjavení ako Tiyatiry, Sárdy, Filadelfiu a Laodiceu. Navštívime tiež mesto Hierapolis, kde bol umučený a pochovaný sv. apoštol Filip a oddýchneme si v prírodnom kúpeľnom unikáte Pamukkale. Pripravujem aj fakultatívny výlet na ostrov Patmos, na ktorom sv. apoštol Ján napísal  knihu zjavení. Dva dni strávime i oddychom pri mori v 5-hviezdičkovom hoteli s vlastnou piesočnatou plážou.

Cena zájazdu je 599 € a zahŕňa 7x ubytovanie s raňajkami formou švédskych stolov v 5*hoteli, letenky, transfer klimatizovaným autobusom v Turecku, vstupné poplatky. Prihlásiť sa môžete emailom na info@avema.sk, prípadne na telefónnom čísle 0903 356 533. Viac informácií nájdete na www.avema.sk.

Späť