• PÚŤ S TV LUX

    do Brazílie

    s o. Mariánom Ondrejkom a o. Jozefom Kováčikom

Už na jar r. 2020 pozývame všetkých divákov Televízie Lux na púť do Brazílie. Pripravili sme 3 turnusy, na ktorých vás budú sprevádzať otcovia Jozef Kováčik a Marián Ondrejka.

Našu púť začneme v meste Sao Paolo, odkiaľ sa presunieme do Aparecidy. Tá je po Guadalupe druhým najvýznamnejším mariánskym pútnickým miestom Latinskej Ameriky a zároveň jedným z najnavštevovanejších mariánskych pútnických miest sveta. Tu si uctíme Pannu Máriu kráľovnú a patrónku Brazílie a navštívime tiež Baziliku Minor, ktorá patrí k najväčším na svete.  Na našej púti zavítame tiež do Rio de Janeira, ktoré je považované za najkrajšie mesto sveta. Nad ním sa na vrchu Corcovado týči najväčšia socha Ježiša Krista na svete. V Riu vystúpime lanovkou na Cukrovú homoľu, kde sa nám naskytnú dych berúce pohľady na mesto. Na svoje si prídu aj futbaloví fanúšikovia, ktorí budú môcť obdivovať jeden z najväčších futbalových štadiónov sveta – Maracanu. Súčasťou púte je aj temer 2dňový oddych pri mori na plážach Copacabana, Ipanema a Leblon. Tie vďaka svojmu bielemu piesku patria k najkrajším na svete.  Z Ria sa letecky presunieme k najväčším vodopádom sveta Iguazu, ktoré ležia na hranici medzi Brazíliou a Argentínou. Vodopády Iguazu sú 4x širšie ako Niagarské vodopády a my ich budeme obdivovať z brazílskej aj argentínskej strany.  

Termíny:

18.2. - 26.2.2020 - otec Jozef Kováčik

28.2. - 7.3.2020 - otec Jozef Kováčik vypredané

10.3. - 18.3.2020 - otec Marián Ondrejka vypredané

Cena pútnického zájazdu je 1575 €. Zahŕňa 6x ubytovanie s polpenziou, letenky vrátane letiskových poplatkov, dopravu klimatizovaným autobusom, slovenskú miestnu sprievodkyňu a vstupenky k vodopádom Iguazu. Cena nezahŕňa obslužné vo výške 90€, vstupenky na horu Corcovado a lanovku na Cukrovú homoľu vo výške 60 USD, transfer na letisko a späť vo výške 15 € a komplexné cestovné poistenie vo výške 30,60 €.

Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácii o pripravovanej púti nájdete na www.awertravel.sk

Späť

Spoločníci televízie

Konferencia
biskupov
Slovenska
Spoločenstvo pre
šírenie hodnôt
Evanjelia v médiách
Paypal

Partneri