• Putujte s TV LUX do SVÄTEJ ZEME

    a JORDÁNSKA

    v spoločnosti kňazov známych z televíznych obrazoviek

Putujte s Televíziou LUX a cestovnou kanceláriou Awertravel už na jar roku 2018 do Svätej zeme s možnosťou kombinácie s Jordánskom. Počas dvoch turnusov púte do Svätej zeme a dvoch v kombinácii s Jordánskom sa spolu dotkneme najvýznamnejších miest našej viery.

Púť do Svätej zeme sa uskutoční v termíne od 13.-20. apríla v duchovnom sprievode otcov Mariána Ondrejku a Eduarda Janíčka a v termíne od 4.-11. mája pod vedením o. Jozefa KováčikaBenjamína Kosnáča. Navštívime miesta ako Betlehem, Jeruzalem, Nazaret, Betánia, Kána Galilejská, či Kafarnaum, a okúpeme sa tiež v Mŕtvom mori. Cena pútnického zájazdu je 665€ a zahŕňa 7x ubytovanie s polpenziou, letenky, dopravu klimatizovaným autobusom a kompletné cestovné poistenie. Nezahŕňa obslužné so vstupenkami vo výške 70€.   

Púť do Svätej zeme v kombinácii s Jordánskom sa uskutoční v termíne od 19.-30. apríla v sprievode o. Jozefa Kováčika a o. Mariána Béra a v termíne od 10.-21. mája pod vedením otcov Mariána Ondrejku a Marka Vaňuša. V Jordánsku navštívime miesta ako Petra, Jerash, vrch Nebo, kde podľa tradície usnul Mojžiš, ale i jednu z najúchvatnejších púšti sveta - Wadi Rum, kde prenocujeme v príjemnom púštnom kempe a budeme pozorovať nádherný západ slnka i nočnú hviezdnu oblohu. Cena pútnického zájazdu je 750€. Zahŕňa 11x ubytovanie s polpenziou. letenky, vstupy v Jordánsku vrátane Petry, dopravu klimatizovaným autobusom a kompletné cestovné poistenie. Cena nezahŕňa hraničné poplatky a víza vrátane obslužného vo výške 80€ a služby v Jordánsku vo výške 250 USD.  Tento variant predpokladá i potrebnú fyzickú vybavenosť pre návštevu Petry a pobytu v púšti.

Prihlásiť sa môžete na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk. Viac informácií na stránke www.awertravel.sk/zajazdy-s-tv-lux/.

Späť