Nalaďte nás

DVB-T

TV LUX v 1. národnom DVB-T multiplexe

TV LUX opäť o krok bližšie k svojim divákom! Po dohode so spoločnosťou Towercom sa 19. júna 2015 stala súčasťou 1. národného DVB-T multiplexu, ktorý je dostupný pre viac ako 80 % divákov na Slovensku zadarmo (dostupnosť pokrytia vlastnej lokality si môže divák overiť na stránke www.volnatelka.sk/dostupnost).  K sledovaniu TV LUX je potrebná vonkajšia prípadne vnútorná terestriálna anténa a postačuje aj štandardný set-top-box. Divák teda nemusí dokupovať nové zariadenie a televíziu naladí jednoduchým automatickým preladením kanálov. Viac informácií na www.volnatelka.sk

LOKÁLNE DVB - T vysielanie

Televízia LUX je od 25. februára 2016 dostupná v platforme DVB-T aj pre Prešovčanov. Môžete si nás naladiť na 50. kanáli (706 Mhz), kóta Prešov - Šibená Hora. Pozn. stačí dať na vašom TV prijímači automatické preladenie kanálov.

Televíziu LUX môžete sledovať aj cez tieto lokálne vysielače:

Banská Bystrica                  kanál 27

Myjava                               kanál 32

Pezinok                              kanál 41

Poprad                               kanál 44

Púchov                               kanál 51

Skalica                               kanál 35

 

Signálom takto pokrývame územie okresov Senec, Senica, Pezinok, Trnava, Galanta, Skalica, Myjava, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Banská Bystrica, Púchov, Prešov, Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, Stará Ľubovňa, Kežmarok a chceme Vás ubezpečiť, že pracujeme aj na ďalších.

Budeme vďační, keď sa aj Vy diváci budete aktívne pýtať majiteľov takýchto lokálnych vysielačov, či nás neplánujú zaradiť do svojho multiplexu.

V prípade problémov príjmu signálu takýmto spôsobom nám napíšte na mailovú adresu technik@tvlux.sk.

Pre vyriešenie akéhokoľvek technického problému potrebujeme od Vás tieto informácie: miesto, kde chytáte signál, anténu, akú používate na príjem, kedy a ako sa chyba prejavuje.

 

Späť