Pondelok 07.01.2019 - TV Lux

0:10

Sviatočný príhovor

0:10

Sviatočný príhovor

0:10

Spravodajský súhrn

0:20

Moja misia - magazín (Nový domov)

0:20

Moja misia - magazín (Nový domov)

0:30

Doma je doma (Traja králi)

1:20

Svedectvo

1:20

Svedectvo

1:25

Chvály

1:25

Chvály

1:25

Kresťan v spoločnosti (Pravda a lož v médiách)

2:05

Svedectvo

2:05

Svedectvo

2:15

Quo vadis (Farby Boha)

2:15

Quo vadis (Farby Boha)

2:25

Arménsko - Nebeský kútik

3:00

Hodina milosrdenstva

3:00

Hodina milosrdenstva

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Večerná univerzita / Milosrdenstvo v Novom zákone

3:20

Večerná univerzita / Milosrdenstvo v Novom zákone

3:20

V škole Ducha (ThLic. Anton Ziolkovský.: Tajomstvo spásy)

3:50

Slovo v obraze

4:00

Viera do vrecka (Žena v Cirkvi)

4:00

Odkaz vysočanských predkov

4:00

Odkaz vysočanských predkov

4:05

Maľovanie duše

4:05

Maľovanie duše

4:20

Svedectvo

4:25

Ruženec

4:30

Ruženec / Radostný ruženec.

4:30

Ruženec / Radostný ruženec.

5:00

Biblia

5:00

Biblia

5:00

Biblia

7:00

Svätá omša

7:00

Svätá omša

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s ... (Farnosť Čičarovce)

7:45

Ruženec

7:45

Ruženec / Bolestný ruženec.

7:45

Ruženec / Bolestný ruženec.

8:10

Svedectvo

8:10

Svedectvo

8:20

Ichtis - antivírus pre deti (Vírus individualizmu)

8:20

Brat František: Zrodení pre kráľovstvo

8:20

Brat František: Zrodení pre kráľovstvo

8:35

3 minutový katechizmus

8:35

3 minutový katechizmus

8:55

LUXáreň

9:00

Katolicizmus (3) / Nevýslovné tajomstvo Boha

9:00

Katolicizmus (3) / Nevýslovné tajomstvo Boha

9:25

VneMY (S chuťou žiť a žuť)

9:55

Svedectvo

9:55

Svedectvo

10:00

Spravodajský súhrn

10:00

Sviatočný príhovor

10:00

Sviatočný príhovor

10:10

Z prameňa

10:10

Z prameňa

10:20

Z prameňa

10:25

Vaticano

10:25

Vaticano

10:40

Katechéza (Podobenstvá)

11:00

Cesta do Betlehema

11:00

Vianočný koncert - Ket sme prišľi povinčovac

11:00

Vianočný koncert - Ket sme prišľi povinčovac

12:00

Anjel Pána

12:00

Anjel Pána

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

12:25

Ruženec / Ruženec svetla.

12:25

Ruženec / Ruženec svetla.

12:55

Spolu

12:55

Zvony od Panny Márie

12:55

Zvony od Panny Márie

13:00

Trojkráľový sprievod

13:00

Trojkráľový sprievod

13:10

Príbehy z Kyabakadde

13:30

Večerná univerzita

14:00

Argentína - história a súčasnosť

14:10

Rehoľná abeceda (Jozef Bartkovjak)

14:25

Arménsko - Nebeský kútik

15:00

Hodina milosrdenstva

15:00

Hodina milosrdenstva

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

15:30

Ruženec z Lúrd

15:30

Ruženec z Lúrd

16:05

V škole Ducha (Rasťo Dluhý CSsR: Ľudská bieda a Božia neha)

16:05

Správy zo Svätej zeme

16:05

Správy zo Svätej zeme

16:30

Serra: Stále vpred, nikdy späť (4/5) / Svätá misia

16:30

Serra: Stále vpred, nikdy späť (4/5) / Svätá misia

16:40

Eucharistické zázraky

16:55

Vaticano

17:00

Peter medzi nami

17:00

Peter medzi nami

17:30

Doma je doma (50 rokov od smrti bl. Titusa Zemana)

17:30

Doma je doma

17:30

Doma je doma

18:35

Ichtis - antivírus pre deti (Vírus individualizmu)

18:35

Brat František: Zrodení pre kráľovstvo

18:35

Brat František: Zrodení pre kráľovstvo

18:50

3 minutový katechizmus

18:50

3 minutový katechizmus

19:05

Z prameňa

19:05

Z prameňa

19:05

Z prameňa

19:25

Ruženec

19:25

Ruženec / Slávnostný ruženec.

19:25

Ruženec / Slávnostný ruženec.

20:05

Krátke správy

20:05

Krátke správy

20:05

Krátke správy

20:20

Pozvánka

20:25

vKontexte

20:25

PragerU (Denis Prager)

20:25

vKontexte

20:30

V Samárii pri studni (Traja králi)

20:55

Gréckokatolícky magazín

20:55

Gréckokatolícky magazín

21:15

Pražské jezuliatko

21:15

Pražské jezuliatko

22:00

Slúžiť

22:15

Medzi nebom a zemou

22:15

Medzi nebom a zemou

22:30

Slovo v obraze

22:45

Hudobné pódium

23:00

Eucharistické zázraky

23:00

Eucharistické zázraky

23:15

Godzone magazín

23:15

Godzone magazín

23:45

Z prameňa

23:45

Z prameňa

23:45

Z prameňa