Pondelok 17.03.2014

6:45

Putovanie kalváriami

7:00

Svätá omša

8:05

Doma je doma z Prešova

9:05

Katechéza (Autor: Veronika Barátová; téma: Sv. Terézia z Lisieux - Vzťah k nebu)

9:20

Putovanie kalváriami

9:30

Listy z osamelého ostrova (List do Filadelfie)

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:35

Poltón magazín

11:05

Luxáreň

11:35

Peter medzi nami

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Ruženec svetla)

12:50

Doma je doma z Banskej Bystrice (Kvetný víkend)

13:50

Čaviareň (O symboloch a udalostiach Veľkej noci)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Radostný ruženec)

16:05

Univerzita tretieho veku (Autor: Kyselica Jozef; téma: Teológia cirkevných hnutí)

16:45

Saleziánsky magazín

17:00

Správy zo Svätej zeme

17:30

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - kapucíni a misie)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Z prameňa

19:20

Pozvánka

19:30

Kroky viery (1) (Hriech)

20:10

Krátke správy

20:30

U Pavla (Posun v zápase za ľudské práva v priebehu 26 rokov)

21:55

Merton

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Utorok 18.03.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

8:05

Merton

9:05

Kroky viery (1) (Hriech)

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:45

Medzi nebom a zemou (Biblista Ján Ďurica SJ)

11:40

Môj názor

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Radostný ruženec)

12:50

Doma je doma z Prešova

13:50

Hudobné pódium

14:35

Správy zo Svätej zeme

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

16:05

Slovo Božie podľa Jána (3)

16:35

Vlastná cesta (Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup-metropolita)

17:05

Klbko (O svätej omši)

17:30

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - viera a obrátenie)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Z prameňa

19:30

Kroky viery (2) (Viera a obrátenie)

20:15

Krátke správy

20:30

Vnútorné uzdravenie (5)

21:30

Tajomstvo Veľkej noci (Aký je zmysel môjho života?)

21:55

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - kapucíni a misie)

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Streda 19.03.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

8:05

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - kapucíni a misie)

9:05

Kroky viery (2) (Viera a obrátenie)

10:00

Generálna audiencia

11:10

Krátke správy

11:20

Z prameňa

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Bolestný ruženec)

12:50

Merton

13:50

Vnútorné uzdravenie (5)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Slávnostný ruženec)

16:05

Listy z osamelého ostrova (List do Laodicei)

16:35

Správy zo Svätej zeme

17:00

Animované biblické príbehy (14) (Prišiel hľadať stratených)

17:30

Doma je doma z Banskej Bystrice (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Duch Svätý)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Z prameňa

19:30

Kroky viery (3) (Duch Svätý)

20:15

Krátke správy

20:25

Prehľad katolíckych periodík

20:30

Slovo Božie podľa Jána (4)

21:00

Fundamenty (Ako môžeme poznať Boha?)

21:55

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - viera a obrátenie)

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Štvrtok 20.03.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

8:05

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - viera a obrátenie)

9:05

Kroky viery (3) (Duch Svätý)

9:50

Prehľad katolíckych periodík

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:45

Čaviareň (O symboloch a udalostiach Veľkej noci)

11:45

Rehoľná abeceda (Sprevádzanie k naplneniu)

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Slávnostný ruženec)

12:50

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - kapucíni a misie)

13:50

Medzi nebom a zemou (Biblista Ján Ďurica SJ)

14:35

Peter medzi nami

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Ruženec svetla)

16:05

U Pavla (Posun v zápase za ľudské práva v priebehu 26 rokov)

17:30

Doma je doma z Prešova (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Cirkev ako spoločenstvo)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Z prameňa

19:30

Kroky viery (4) (Cirkev ako spoločenstvo)

20:15

Adorácia

20:45

Krátke správy

21:00

Organ v nebi

21:25

Listy z osamelého ostrova (List do Laodicei)

21:55

Doma je doma z Banskej Bystrice (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Duch Svätý)

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Piatok 21.03.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

8:05

Doma je doma z Banskej Bystrice (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Duch Svätý)

9:05

Kroky viery (4) (Cirkev ako spoločenstvo)

9:45

Putovanie kalváriami

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:35

U Pavla

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Radostný ruženec)

12:50

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - viera a obrátenie)

13:50

Prehľad katolíckych periodík

13:55

Vatikánsky magazín

14:30

Tajomstvo Veľkej noci (Môže sa môj život zmeniť?)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

16:00

Krížová cesta

16:45

Katechéza

17:00

Animované biblické príbehy (14) (Prišiel hľadať stratených)

17:30

Doma je doma (DUCHOVNÉ CVIČENIA - otázky a odpovede)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Z prameňa

19:30

Luxáreň

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

EFFETA ((Jn 4, 5 - 42))

20:55

Doma je doma z Prešova (DUCHOVNÉ CVIČENIA - Cirkev ako spoločenstvo)

21:55

October baby (Film)

23:00

Záver vysielania

Sobota 22.03.2014

7:00

Ruženec (Slávnostný ruženec)

7:30

Spravodajský súhrn

7:55

Klbko (O svätej omši)

8:15

Animované biblické príbehy (14) (Prišiel hľadať stratených)

8:40

Tajomstvo Veľkej noci (Môže sa môj život zmeniť?)

9:10

Čaviareň (O symboloch a udalostiach Veľkej noci)

10:10

Fundamenty (Ako môžeme poznať Boha?)

11:10

Poltón magazín

11:40

Saleziánsky magazín

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Ruženec svetla)

12:50

Generálna audiencia

14:00

Organ v nebi

14:35

Vlastná cesta (Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup-metropolita)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Ruženec z Lúrd (Radostný ruženec)

15:50

Vnútorné uzdravenie (5)

16:55

Listy z osamelého ostrova (List do Laodicei)

17:20

Hudobné pódium

18:00

Luxáreň

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

19:10

Rehoľná abeceda (Sprevádzanie k naplneniu)

19:25

EFFETA ((Jn 4, 5 - 42))

19:50

Prehľad katolíckych periodík

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

October baby (Film)

22:15

Adorácia

22:40

Spravodajský súhrn

23:00

Záver vysielania

Nedeľa 23.03.2014

7:00

Ruženec (Radostný ruženec)

7:30

Spravodajský súhrn

7:55

Klbko (Peter)

8:15

Animované biblické príbehy (15) (Lazár žije)

8:40

Slovo Božie podľa Jána (4)

9:10

Katechéza

9:25

Luxáreň

10:00

Svätá liturgia východného obradu

12:00

Anjel Pána

12:15

Ruženec (Bolestný ruženec)

12:50

U Pavla

14:00

Krížová cesta

14:40

Môj názor

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Ruženec z Lúrd (Slávnostný ruženec)

15:50

Fundamenty (Ako môžeme poznať Boha?)

16:55

EFFETA ((Jn 4, 5 - 42))

17:20

Godzone magazín

17:45

Animované biblické príbehy (15) (Lazár žije)

18:10

Klbko (Peter)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Ruženec svetla)

19:10

Katechéza

19:30

Spojení oceánom

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Medzi nebom a zemou (Martin Luterán)

21:10

LAJF (JAR - RAJ)

22:05

Univerzita tretieho veku (Autor: Kyselica Jozef; téma: Teológia cirkevných hnutí)

22:45

Spravodajský súhrn

23:00

Záver vysielania