Pondelok 21.04.2014

6:45

Veľkonočný príhovor

7:00

Svätá omša

7:30

Ruženec (Slávnostný ruženec)

8:05

Brat František (3) (Ruženec)

9:05

Katechéza

9:20

Putovanie kalváriami

9:30

Majstrova šifra (4) (Ženy v kresťanstve)

10:00

Veľkonočný príhovor

10:20

Z prameňa

10:35

Godzone magazín

11:05

Luxáreň

11:35

Peter medzi nami

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Ruženec svetla)

12:50

Doma je doma z Banskej Bystrice

13:50

Fundamenty (3)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Brat František (3) (Ruženec)

16:00

Večerná univerzita (Ľudské práva a prenasledovanie kresťanov v Európe)

16:45

Saleziánsky magazín

17:00

Správy zo Svätej zeme

17:20

Karol: človek, ktorý sa stal pápežom (1) (Film)

19:00

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

19:10

Z prameňa

19:20

Vatikánsky magazín

19:50

Pozvánka

20:00

Veľkonočný príhovor

20:10

Môj názor

20:20

Karol: človek, ktorý sa stal pápežom (2) (Film)

22:00

Ján Pavol II. priateľ Slovákov

23:00

Záver vysielania

Utorok 22.04.2014

6:45

Rehoľná abeceda (Sr. Kati Berešová FMA Inštitút dcér Márie Pomocnice)

7:00

Svätá omša

7:30

Ruženec (Ruženec svetla)

8:05

Ján Pavol II. priateľ Slovákov

9:05

Peter medzi nami

9:30

Bosco Boys z Nairobi

10:00

Rehoľná abeceda (Sr. Kati Berešová FMA Inštitút dcér Márie Pomocnice)

10:10

Z prameňa

10:30

Medzi nebom a zemou (Darinka Laščiaková)

11:15

Vatikánsky magazín

11:40

Môj názor

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Radostný ruženec)

12:50

Karol: človek, ktorý sa stal pápežom (2) (Film)

14:35

Správy zo Svätej zeme

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

16:05

Slovo Božie podľa Jána (6)

16:35

Spojení oceánom

17:05

Klbko (Filip a Bartolomej)

17:30

Doma je doma

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Slávnostný rúženec)

19:10

Z prameňa

19:30

Majstrova šifra (5) (Kresťanský kód)

20:00

Krátke správy

20:15

Vnútorné uzdravenie (10)

21:15

Rehoľná abeceda (Čím ma ešte prekvapíš? Rasťo Dluhý CSsR)

21:25

Tajomstvo Veľkej noci (Mám nádej, ktorá je večná)

21:55

Doma je doma

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Streda 23.04.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

7:30

Ruženec (Radostný ruženec)

8:05

Doma je doma

9:05

Spojení oceánom

9:30

Tajomstvo Veľkej noci (Mám nádej, ktorá je večná)

10:00

Generálna audiencia

11:10

Krátke správy

11:20

Slovo Božie podľa Jána (6)

11:45

Z prameňa

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Bolestný ruženec)

12:50

Ján Pavol II. priateľ Slovákov

13:50

Vnútorné uzdravenie (10)

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Slávnostný ruženec)

16:05

Majstrova šifra (5) (Kresťanský kód)

16:35

Správy zo Svätej zeme

17:00

Animované biblické príbehy (20) (Ježiš žije!)

17:30

Doma je doma z Banskej Bystrice

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Ruženec svetla)

19:10

Z prameňa

19:30

Pod sudánskym slnkom

20:00

Krátke správy

20:20

Slovo Božie podľa Jána (1)

20:50

Saleziánsky magazín

21:15

Hudobné pódium

21:55

Doma je doma

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Štvrtok 24.04.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

7:30

Ruženec (Bolestný ruženec)

8:05

Doma je doma

9:05

Večerná univerzita (Ľudské práva a prenasledovanie kresťanov v Európe)

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

LAJF (FILIPALI)

11:30

Saleziánsky magazín

11:45

Rehoľná abeceda (Čím ma ešte prekvapíš? Rasťo Dluhý CSsR)

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Slávnostný ruženec)

12:50

Doma je doma

13:50

Medzi nebom a zemou (Darinka Laščiaková)

14:35

Peter medzi nami

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Ruženec svetla)

16:05

U Nikodéma (Rok Sedembolestnej)

17:30

Doma je doma z Prešova (Ján Pavol II. - svätorečenie)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Radostný ruženec)

19:10

Z prameňa

19:30

Ahoj, pútnik! - Svetové dni mládeže RIO 2013

20:00

Krátke správy

20:15

Adorácia

20:45

Pod sudánskym slnkom

21:10

Katechéza

21:25

Majstrova šifra (5) (Kresťanský kód)

21:55

Doma je doma z Banskej Bystrice (Božie milosrdenstvo)

22:50

Krátke správy

23:00

Záver vysielania

Piatok 25.04.2014

6:45

Krátke správy

7:00

Svätá omša

7:30

Ruženec (Ruženec svetla)

8:05

Doma je doma z Banskej Bystrice (Božie milosrdenstvo)

9:05

Medzi nebom a zemou (Darinka Laščiaková)

9:45

Putovanie kalváriami

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:20

Môj názor

10:35

U Nikodéma (Rok Sedembolestnej)

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Radostný ruženec)

12:50

Doma je doma

13:55

Vatikánsky magazín

14:30

Ahoj, pútnik! - Svetové dni mládeže RIO 2013

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Z prameňa

15:30

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

16:05

Večerná univerzita (Ľudské práva a prenasledovanie kresťanov v Európe)

16:45

Katechéza (Autor: Jozef Luscoň SDB; téma: Verím v Boha - Stvorenie ženy)

17:00

Animované biblické príbehy (20) (Ježiš žije!)

17:30

Interview s Milosrdnou láskou

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Slávnostný ruženec)

19:10

Z prameňa

19:30

Luxáreň

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

EFFETA ((Jn 20, 19 - 31))

20:55

Doma je doma z Prešova (Ján Pavol II. - svätorečenie)

21:55

Karol: Pápež, ktorý ostal človekom (1) (Film)

23:35

Záver vysielania

Sobota 26.04.2014

7:00

Ruženec (Slávnostný ruženec)

7:30

Spravodajský súhrn

7:55

Klbko (Filip a Bartolomej)

8:15

Animované biblické príbehy (20) (Ježiš žije!)

8:40

Ahoj, pútnik! - Svetové dni mládeže RIO 2013

9:10

LAJF (FILIPALI)

10:10

Interview s Milosrdnou láskou

11:10

Godzone magazín

11:40

Saleziánsky magazín

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Ruženec svetla)

12:50

Generálna audiencia

14:00

Pod sudánskym slnkom

14:35

Spojení oceánom

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Ruženec z Lúrd (Radostný ruženec)

15:50

Karol: Pápež, ktorý ostal človekom (1) (Film)

17:30

Majstrova šifra (5) (Kresťanský kód)

18:00

Luxáreň

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Bolestný ruženec)

19:10

Rehoľná abeceda (Čím ma ešte prekvapíš? Rasťo Dluhý CSsR)

19:25

EFFETA ((Jn 20, 19 - 31))

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Karol: Pápež, ktorý ostal človekom (2) (Film)

22:15

Adorácia

22:40

Spravodajský súhrn

23:00

Záver vysielania

Nedeľa 27.04.2014

7:00

Ruženec (Radostný ruženec)

7:30

Spravodajský súhrn

7:55

Klbko (Jakub Alfejov)

8:15

Animované biblické príbehy (20) (Ježiš žije!)

8:45

Svätorečenie Jána Pavla II. a Jána XXIII.

10:00

Svätá omša z Vatikánu

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:15

Ruženec (Bolestný ruženec)

12:50

U Nikodéma (Rok Sedembolestnej)

14:15

Pod sudánskym slnkom

14:40

Môj názor

15:00

Božie milosrdenstvo

15:15

Ruženec z Lúrd (Slávnostný ruženec)

15:50

Karol: Pápež, ktorý ostal človekom (2) (Film)

17:30

EFFETA ((Jn 20, 19 - 31))

18:00

Rehoľná abeceda (Čím ma ešte prekvapíš? Rasťo Dluhý CSsR)

18:10

Klbko (Jakub Alfejov)

18:30

Rozprávočka (Čo meno, to svätý)

18:40

Ruženec z Lúrd (Ruženec svetla)

19:10

Katechéza (Autor: Jozef Luscoň SDB; téma: Verím v Boha: Dedičný hriech)

19:30

Vlastná cesta

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Medzi nebom a zemou (Spisovateľ Peter Karpinský)

21:10

Čaviareň (1. máj v Čaviarni)

22:05

Večerná univerzita (Ľudské práva a prenasledovanie kresťanov v Európe)

22:50

Spravodajský súhrn

23:00

Záver vysielania