Pondelok 07.05.2018

0:10

Spravodajský súhrn

0:30

Doma je doma

2:10

Svedectvo

2:20

Spojení oceánom (Marek Višňovský, Cleveland Ohio)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Na ceste v rodine

3:50

Nová kvalita života (Milujte sa navzájom)

4:05

Peter medzi nami (O Eucharistii)

4:25

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s... (Banská Štiavnica)

7:45

Ruženec

8:20

Gigi, Božia princeznička (Narodeniny)

8:55

Univerzita tretieho veku (Spiritualita a spirituality - Hinduistické spirituality)

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:35

Fundamenty (Piate prikázanie - Nezabiješ!)

11:30

Godzone magazín

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

Na ceste v rodine

13:30

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

14:00

Kulmenie (Jozef Kováčik: Bazilika sv. Petra vo Vatikáne)

14:15

Slovo v obraze (Božia milosť)

14:25

vKontexte

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Katechéza - Podobenstvá

16:20

Správy zo Svätej zeme

16:45

LUXáreň

17:30

Doma je doma (Odvážny rok - O2H vydať svedectvo)

18:35

Gigi, Božia princeznička (Narodeniny)

19:05

Ruženec

19:35

Z prameňa

20:05

Krátke správy

20:15

Pozvánka

20:30

V Samárii pri studni

21:55

Kríž či meč?

23:00

Medzi nebom a zemou (prof. Peter Labaš)

23:45

Z prameňa

Utorok 08.05.2018

0:10

Krátke správy

0:25

Fundamenty (Piate prikázanie - Nezabiješ!)

1:20

Univerzita tretieho veku (Spiritualita a spirituality - Hinduistické spirituality)

2:20

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Godzone magazín

3:50

Katechéza - Podobenstvá

4:05

Runiverz

4:25

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Gigi, Božia princeznička (Kráľovský olovrant)

8:55

Hudobné pódium (Poetica musica)

9:35

Egypt - Misia láska

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

Vaticano

11:00

Doma je doma (Odvážny rok - O2H vydať svedectvo)

12:00

Svätá omša z Turzovky - Hory Živčáková

14:05

Správy zo Svätej zeme

14:35

Nová kvalita života (Milujte sa navzájom)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Univerzita tretieho veku (Spiritualita a spirituality - Budhistické spirituality)

16:55

Slovo v obraze (Božia milosť)

17:05

Viera do vrecka

17:30

Doma je doma (90 rokov Viliama Turčányho)

18:35

Gigi, Božia princeznička (Kráľovský olovrant)

19:05

Ruženec

19:35

Z prameňa

20:05

Argentína - história a súčasnosť

20:25

vKontexte (Martin Kramara: Alfie Evans)

20:55

Gréckokatolícky magazín

21:15

Spojení oceánom

21:45

Páter Krapka

22:15

LUXáreň

22:55

Svedectvo

23:00

Chvály

23:40

Svedectvo

23:45

Z prameňa

Streda 09.05.2018

0:10

Argentína - história a súčasnosť

0:25

Doma je doma (Odvážny rok - O2H vydať svedectvo)

1:20

Hudobné pódium (Poetica musica)

2:00

Egypt - Misia láska

2:25

Vaticano

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Páter Krapka

3:50

Kulmenie (Jozef Kováčik: Bazilika sv. Petra vo Vatikáne)

4:05

Runiverz

4:25

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Gigi, Božia princeznička (Ružová tanečnica)

8:55

Správy zo Svätej zeme

9:15

Z prameňa

9:30

Slovo v obraze (Božia milosť)

9:45

Generálna audiencia

10:45

Argentína - história a súčasnosť

11:00

Doma je doma (90 rokov Viliama Turčányho)

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

V Samárii pri studni

14:25

Vaticano

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Nová kvalita života (Milujte sa navzájom)

16:25

Spojení oceánom

17:00

Klbko a 12 apoštolov (Matúš)

17:30

Doma je doma

18:35

Gigi, Božia princeznička (Ružová tanečnica)

19:05

Ruženec

19:35

Z prameňa

20:05

Krátke správy

20:15

Prehľad katolíckych periodík

20:30

Kresťan v spoločnosti

21:30

Runiverz

21:50

Fatimské posolstvo (1)

22:20

Viera do vrecka

22:40

Godzone magazín

23:15

LUXáreň

23:45

Z prameňa

Štvrtok 10.05.2018

0:10

Krátke správy

0:25

Doma je doma (90 rokov Viliama Turčányho)

1:20

Kríž či meč?

2:20

Godzone magazín

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Fatimské posolstvo (1)

3:50

Gréckokatolícky magazín

4:05

Viera do vrecka

4:25

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Svätá omša

8:00

Ruženec

8:25

Gigi, Božia princeznička (Fialové poníky)

8:55

Viera do vrecka

9:15

Gréckokatolícky magazín

9:30

Loppiano - štúdio špeciál

10:00

Loppiano - pastoračná návšteva pápeža Františka

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

Kríž či meč?

14:05

Svedectvo

14:10

Chvály

14:50

Svedectvo

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Večera u Slováka (7. veľkonočná nedeľa)

16:30

Kulmenie (Mária v obrazoch)

17:00

Nová kvalita života (Choďte a hlásajte evanjelium)

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

Doma je doma (Prvý rok Umeleckého centra F6)

18:35

Gigi, Božia princeznička (Fialové poníky)

19:05

Ruženec

19:35

Z prameňa

19:50

Svedectvo

20:05

Krátke správy

20:20

Adorácia

21:10

Poltónklub (A.M.ULET)

22:10

Na ceste v rodine

22:35

Prehľad katolíckych periodík

22:40

Vaticano

23:15

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

23:45

Z prameňa

Piatok 11.05.2018

0:10

Krátke správy

0:25

Doma je doma

1:20

Viera do vrecka

1:35

Medzi nebom a zemou (prof. Peter Labaš)

2:20

LUXáreň

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Večera u Slováka (7. veľkonončá nedeľa)

3:50

Nová kvalita života (Choďte a hlásajte evanjelium)

4:05

Správy zo Svätej zeme

4:25

Ruženec

4:55

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Gigi, Božia princeznička (Stanovanie v prírode)

8:55

Kríž či meč?

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:25

Ruženec

11:00

Doma je doma (Prvý rok Umeleckého centra F6)

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

Kresťan v spoločnosti (Kresťan a samospráva)

14:00

Univerzita tretieho veku (Spiritualita a spirituality - Budhistické spirituality)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Na ceste v rodine

16:25

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

16:55

Vzťahy (Božia logika)

17:30

Vatikánsky tajný archív

18:35

Gigi, Božia princeznička (Stanovanie v prírode)

19:05

Ruženec

19:35

Z prameňa

19:50

Prehľad katolíckych periodík

20:05

Spravodajský súhrn

20:30

Fatimské posolstvo (1)

21:00

Svedectvo

21:05

Chvály

21:45

Svedectvo

21:55

Večera u Slováka (7. veľkonončá nedeľa)

22:25

vKontexte (Martin Kramara: Alfie Evans)

22:55

Gréckokatolícky magazín

23:15

Páter Krapka

23:45

Z prameňa

Sobota 12.05.2018

0:10

Spravodajský súhrn

0:30

V Samárii pri studni

1:50

Večera u Slováka (7. veľkonočná nedeľa)

2:20

Na ceste v rodine

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

3:50

Katechéza - Podobenstvá

4:05

Gréckokatolícky magazín

4:25

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Klbko a 12 apoštolov (Matúš)

8:25

Katechéza - Podobenstvá

8:40

Runiverz

8:55

Univerzita tretieho veku (Spiritualita a spirituality - Budhistické spirituality)

9:50

Slovo v obraze (Božia milosť)

10:00

vKontexte (Martin Kramara: Alfie Evans)

10:30

Páter Krapka

11:00

V škole Ducha (Jozef Luscoň: Kľúč k Biblii)

11:30

Fatimské posolstvo (1)

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

Generálna audiencia

14:00

Akatist

14:40

Gréckokatolícky magazín

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Svätá omša z Manhattanu, štát New York

16:45

Večerná univerzita

17:05

Nová kvalita života (Choďte a hlásajte evanjelium)

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

LUXáreň

18:00

Večera u Slováka (7. veľkonočná nedeľa)

18:35

Klbko a 12 apoštolov (Matúš)

18:50

Slovo v obraze (Božia milosť)

19:05

Ruženec

19:40

Kulmenie (Mária v obrazoch)

20:05

Spravodajský súhrn

20:30

Kateri

22:15

Ruženec z Fatimy

23:30

Spojení oceánom

Nedeľa 13.05.2018

0:10

Spravodajský súhrn

0:35

Poltónklub (A.M.ULET)

1:25

Kresťan v spoločnosti (Kresťan a samospráva)

2:30

Vaticano

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Spojení oceánom

3:50

Kulmenie (Mária v obrazoch)

4:05

Nová kvalita života (Choďte a hlásajte evanjelium)

4:25

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Klbko a 12 apoštolov (Judáš)

8:25

Večera u Slováka (7. veľkonočná nedeľa)

8:55

LUXáreň

9:25

Viera do vrecka

9:45

Živý vstup

10:00

Svätá omša z Plavnice

11:35

Spravodajský súhrn

12:00

Raduj sa, nebies Kráľovná

12:25

Ruženec

12:55

V Samárii pri studni (35. výročie od akcie Vír)

14:25

Páter Krapka

15:00

Hodina milosrdenstva

15:15

Slovo v obraze (Svätá Mária Magdaléna)

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Fatimské posolstvo (1)

16:30

Klinec po hlavičke (Marián Kuffa - O poslušnosti)

16:40

Kateri

18:15

Runiverz

18:35

Klbko a 12 apoštolov (Judáš)

19:05

Ruženec

19:40

Katechéza (Podobenstvá)

20:05

Spravodajský súhrn

20:30

Duchovná poradňa (Michal Zamkovský: Duch Boží prebýva vo vás)

21:00

Quo vadis s Maxom Kašparů

21:45

Kulmenie (Mária v obrazoch)

22:00

Vaticano

22:25

Ruženec z Fatimy

23:30

Vzťahy (Božia logika)