Pondelok 26.09.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o zlých vinohradníkoch)

0:50

Doma je doma (Doma je doma z Nimnice)

1:50

Kresťan v spoločnosti (Nádej pre Európu)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Svedectvo

3:20

Chvály (Spoločenstvo SP)

4:00

Viedenská arbitráž

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (1)

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s ... (Farnosť sv. Mikuláša v Prešove)

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Rómske pastoračné diela)

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:40

Drotár za kamerou

11:15

Vzťahy (Kráľovstvo čísiel)

11:40

Peter medzi nami (téma: Milosrdenstvo chcem a nie obetu)

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

V škole Ducha (Blahoslavení milosrdní)

13:35

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Credo)

14:20

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o zlých vinohradníkoch)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:05

Gréckokatolícky magazín

16:30

Vatikánsky magazín

17:05

Môj názor (téma: Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie, hosť: arcibiskup Stanislav Zvolenský)

17:30

Doma je doma (Slovenskí saleziáni na misiách)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:10

Týždeň s ... (Farnosť sv. Mikuláša v Prešove)

20:15

Pozvánka

20:25

V Samárii pri studni (Rio 2016 - obhliadnutie za olympiádou)

21:50

Posolstvo zo Soufanieh: Príbeh sýrskej vizionárky Myrny Nazzour

22:50

LUXáreň

23:20

Stojí to za to! (Beata a Miroslav Jarošovci)

23:40

Z prameňa

Utorok 27.09.2016

0:05

Krátke správy

0:20

Vatikánsky magazín

0:50

Doma je doma (Materstvo v umení)

1:50

Generálna audiencia

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Credo)

4:00

Misionár Juraj Vojenčiak

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (2)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Posolstvo zo Soufanieh: Príbeh sýrskej vizionárky Myrny Nazzour

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

Vlastná cesta (Milan Hermanovský)

11:00

Kresťan v spoločnosti (Nádej pre Európu)

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Hriech a Božie slovo)

13:30

Runiverz

13:50

Kulmenie (Don Camillo)

14:10

vKontexte (autor: Martin Kramara, téma: Ceruzka v Božích rukách - Matka Tereza)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Drotár za kamerou

16:30

Kosovo - Lúč Božej lásky

17:05

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o zlých vinohradníkoch)

17:30

Doma je doma (Jezuitské výročia)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:20

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Duch liturgie)

20:50

Gréckokatolícky magazín

21:10

Spojení oceánom (Dáša Mazáková)

21:45

Svedectvo

21:50

Chvály (Spoločenstvo SP)

22:40

Doma je doma (Slovenskí saleziáni na misiách)

23:40

Z prameňa

Streda 28.09.2016

0:05

Krátke správy

0:20

V škole Ducha (Blahoslavení milosrdní)

0:50

Doma je doma (Katolícke Biblické Dielo)

1:50

Gréckokatolícky magazín

2:05

Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Hriech a Božie slovo)

2:35

Môj názor (téma: Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie, hosť: arcibiskup Stanislav Zvolenský)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Večerná univerzita

4:00

LUXáreň

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (3)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Slovenskí saleziáni na misiách)

9:15

Animované biblické príbehy NZ

9:50

Generálna audiencia

11:00

Krátke správy

11:10

Z prameňa

11:30

Viedenská arbitráž

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Peter medzi nami (téma: Milosrdenstvo chcem a nie obetu)

13:15

V Samárii pri studni (Rio 2016 - obhliadnutie za olympiádou)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (Blahoslavení milosrdní)

16:30

Spojení oceánom (Dáša Mazáková)

17:00

Klbko

17:30

Doma je doma (Týždeň kresťanskej kultúry)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:10

Prehľad katolíckych periodík

20:20

Fundamenty (Liturgia - dielo Najsvätejšej Trojice)

21:20

Runiverz

21:35

Vzťahy (Kráľovstvo čísiel)

22:05

Vatikánsky magazín

22:35

Svedectvo

22:40

Doma je doma (Jezuitské výročia)

23:40

Z prameňa

Štvrtok 29.09.2016

0:05

Krátke správy

0:20

Stojí to za to! (Beata a Miroslav Jarošovci)

0:35

Môj názor (téma: Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie, hosť: arcibiskup Stanislav Zvolenský)

0:50

Posolstvo zo Soufanieh: Príbeh sýrskej vizionárky Myrny Nazzour

1:50

Chvály (Spoločenstvo SP)

2:30

Svedectvo

2:35

Kulmenie (Don Camillo)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Na území Boha

4:00

Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Hriech a Božie slovo)

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (4)

7:00

Svätá omša

7:40

Svedectvo

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Jezuitské výročia)

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Duch liturgie)

11:00

Kosovo - Lúč Božej lásky

11:30

LUXáreň

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Vatikánsky magazín

13:35

Večerná univerzita

14:25

Stojí to za to! (Beata a Miroslav Jarošovci)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Hriech a Božie slovo)

16:30

Na území Boha

17:05

Kulmenie (Pieta)

17:30

Doma je doma (Za život)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

19:50

Svedectvo

20:00

Krátke správy

20:20

Adorácia

21:05

V škole Ducha (Blahoslavení milosrdní)

21:40

Vzťahy (Kráľovstvo čísiel)

22:10

Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Hriech a Božie slovo)

22:40

Doma je doma (Týždeň kresťanskej kultúry)

23:40

Z prameňa

Piatok 30.09.2016

0:00

Priamy prenos pri príležitosti plenárneho zasadnutia KBS.

0:00

Záznam modlitby posvätného ruženca.

0:00

Čítania a evanjelium zo dňa.

0:00

Aktuálne denné spravodajstvo zo života veriacich z domova i zo sveta.

0:00

Prehľad katolíckych periodík na Slovensku.

0:00

Diskusná relácia, ktorá rozoberá Katechizmus Katolíckej cirkvi.

0:00

Vysokoškolský život má svoje špecifiká. Tie, ktoré sa týkajú Katolíckej univerzity v Ružomberku, si priblížime v relácii Runiverz.

0:00

Ty si ale číslo! Ale aké? Teda presnejšie, koľko? Prvá časť novej série hľadania vzťahov medzi Bohom a matematikou bude celá o číslach.

0:00

Spravodajský súhrn z Vatikánu.

0:00

Priamy prenos modlitby posvätného ruženca zo známeho pútnického miesta.

0:05

Krátke správy

0:20

Runiverz

0:35

Peter medzi nami (téma: Milosrdenstvo chcem a nie obetu)

0:50

Doma je doma (Rómske pastoračné diela)

1:50

Večerná univerzita

2:35

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o zlých vinohradníkoch)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Fundamenty (Liturgia - dielo Najsvätejšej Trojice)

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (5)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Týždeň kresťanskej kultúry)

9:20

Animované biblické príbehy NZ

9:50

Svedectvo

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

V Samárii pri studni (Rio 2016 - obhliadnutie za olympiádou)

11:50

Prehľad katolíckych periodík

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Pápež František v Gruzínsku

13:30

Dedičstvo otcov - Dubová Colonorum

14:00

Pápež František v Gruzínsku

14:40

Pápež František v Gruzínsku

15:40

Hodina milosrdenstva

16:00

Pápež František v Gruzínsku

16:30

Godzone magazín

17:05

Môj názor (téma: Predsedníctvo SR v Európskej únie, hosť: arcibiskup Stanislav Zvolenský)

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

Stopy v snehu

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

19:50

Prehľad katolíckych periodík

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Effeta (Lk 17, 5 - 10)

20:55

Stojí to za to! (Miroslava a Peter Valáškovci)

21:10

Kulmenie (Pieta)

21:30

Svedectvo

21:35

Chvály (Lámačské chvály)

22:20

Runiverz

22:40

Doma je doma (Za život)

23:40

Z prameňa

Sobota 01.10.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

V Samárii pri studni (Rio 2016 - obhliadnutie za olympiádou)

1:55

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Credo)

2:40

Peter medzi nami (téma: Milosrdenstvo chcem a nie obetu)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Duch liturgie)

4:00

Spojení oceánom (Dáša Mazáková)

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Pápež František v Gruzínsku

9:35

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o zlých vinohradníkoch)

9:50

Stopy v snehu

10:50

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Duch liturgie)

11:20

Spojení oceánom (Dáša Mazáková)

11:45

Prehľad katolíckych periodík

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

12:55

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Sába)

13:45

Pápež František v Gruzínsku

14:40

Kulmenie (Pieta)

15:00

Pápež František v Gruzínsku

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Svätá omša z Tappan, štát New York

17:05

Runiverz

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

LUXáreň

18:00

Effeta (Lk 17, 5 - 10)

18:35

Klbko

18:55

Čo meno, to svätý

19:05

Ruženec z Lúrd

19:40

Stojí to za to! (Miroslava a Peter Valáškovci)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Apokalypsa

22:25

Kosovo - Lúč Božej lásky

23:00

Fundamenty (Liturgia - dielo Najsvätejšej Trojice)

Nedeľa 02.10.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Kulmenie (Pieta)

0:45

Ruženec z Ružomberka

1:50

Strieborné struny

2:45

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

V škole Ducha (Blahoslavení milosrdní)

4:00

Effeta (Lk 17, 5 - 10)

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:30

Pápež František v Azerbajdžane

8:00

Štúdio špeciál

8:20

Čo meno, to svätý

8:30

Pápež František v Azerbajdžane

10:00

Štúdio špeciál

10:30

LUXáreň

11:00

Spravodajský súhrn

11:25

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Svätci milosrdenstva)

12:00

Effeta (Lk 17, 5 - 10)

12:25

Ruženec

13:00

V Samárii pri studni (Rio 2016 - obhliadnutie za olympiádou)

14:25

Stojí to za to! (Miroslava a Peter Valáškovci)

14:40

Môj názor (hosť: Mons. Peter Rusnák, téma: Obzretie sa za Rokom milosrdenstva)

15:00

Pápež František v Azerbajdžane

15:45

Hodina milosrdenstva

16:00

Pápež František v Azerbajdžane

17:00

Pápež František v Azerbajdžane

17:30

Apokalypsa

19:00

Klbko

19:20

Čo meno, to svätý

19:40

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o svadbe kráľovho syna)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Duchovná poradňa (autor: Michal Zamkovský, téma: Náš večný cieľ)

20:55

Kulmenie (Pieta)

21:10

Kosovo - Lúč Božej lásky

21:40

Na území Boha

22:10

Dedičstvo otcov - Dubová Colonorum

22:40

Godzone magazín

23:10

Večerná univerzita (autor: Pavol Grach SDB, téma: Birmovanie)