Pondelok 10.10.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nepoctivom správcovi)

0:50

Doma je doma (Sv. František a 800 rokov Porciunkuly)

1:50

Quo vadis (Slobodou k neslobode)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Svedectvo

3:20

Chvály (Rieka života)

4:00

Zlatá niť viery na Britských ostrovoch (1/3)

4:30

Ruženec

4:55

Biblia

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s ... (Farnosť Turčianske Teplice)

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Misionárske pôsobenie v Tanzánii)

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:40

Lurdská jaskynka v Bratislave

11:15

Vzťahy (Kráľovstvo čísiel)

11:40

Peter medzi nami (Choď a rob aj ty podobne)

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Matka milosrdenstva)

13:35

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Magnet)

14:20

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nepoctivom správcovi)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:05

Gréckokatolícky magazín

16:30

Vatikánsky magazín

17:05

Môj názor (hosť: Mons. Peter Rusnák, téma: Sociálna subkomisia KBS)

17:30

Doma je doma (Pomáhame chudobným?)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:10

Týždeň s ... (Farnosť Turčianske Teplice)

20:15

Pozvánka

20:25

V Samárii pri studni (Odzvoní na Slovensku hazardu?)

21:50

Tak ďaleko a tak blízko

22:50

LUXáreň

23:20

Stojí to za to! Miroslava a Peter Valáškovci (2/2)

23:40

Z prameňa

Utorok 11.10.2016

0:05

Krátke správy

0:20

Vatikánsky magazín

0:50

Doma je doma (Oslavujeme osemdesiatku)

1:50

Generálna audiencia

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Magnet)

4:00

Bez hraníc: Povolanie

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (1)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Tak ďaleko a tak blízko

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

Vlastná cesta (sr. Zdislava Elena Potočárová)

11:00

Quo vadis (Slobodou k neslobode)

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Duchovná poradňa (autor: o. Michal Zamkovský CSsR, téma: Náš večný cieľ)

13:30

Runiverz

13:50

Kulmenie (Ben Hur)

14:10

vKontexte (autor: Martin Kramara, téma: Novinár podľa Františka)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Lurdská jaskynka v Bratislave

16:30

Bez hraníc: Misionár kameramanom

17:05

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nepoctivom správcovi)

17:30

Doma je doma (Doma je doma z Rajeckej Lesnej)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:20

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Liturgia - urob si sám?)

20:50

Gréckokatolícky magazín

21:10

Spojení oceánom

21:45

Svedectvo

21:50

Chvály (Rieka života)

22:40

Doma je doma (Pomáhame chudobným?)

23:40

Z prameňa

Streda 12.10.2016

0:05

Krátke správy

0:20

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Matka milosrdenstva)

0:50

Doma je doma (Katolícke Biblické Dielo)

1:50

Gréckokatolícky magazín

2:05

Duchovná poradňa (autor: o. Michal Zamkovský CSsR, téma: Náš večný cieľ)

2:35

Môj názor (hosť: Mons. Peter Rusnák, téma: Sociálna subkomisia KBS)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Večerná univerzita (autor: Mons. Jozef Haľko, téma: Eucharistia)

4:00

LUXáreň

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (2)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Pomáhame chudobným?)

9:15

Animované biblické príbehy NZ

9:50

Generálna audiencia

11:00

Krátke správy

11:10

Z prameňa

11:30

Zlatá niť viery na Britských ostrovoch (1/3)

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Peter medzi nami (Choď a rob aj ty podobne)

13:15

V Samárii pri studni (Odzvoní na Slovensku hazardu?)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Matka milosrdenstva)

16:45

Doma je doma (Hudba a hudobné nástroje)

17:45

Živý vstup

18:00

Svätá omša zo Smižian

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:10

Prehľad katolíckych periodík

20:20

Fundamenty (Slávenie liturgie)

21:20

Runiverz

21:35

Vzťahy (Kráľovstvo čísiel)

22:00

Vatikánsky magazín

22:25

Ruženec z Fatimy

23:35

Doma je doma (Doma je doma z Rajeckej Lesnej)

Štvrtok 13.10.2016

0:35

Môj názor (hosť: Mons. Peter Rusnák, téma: Sociálna subkomisia KBS)

0:50

Tak ďaleko a tak blízko

1:50

Chvály (Rieka života)

2:30

Svedectvo

2:35

Kulmenie (Ben Hur)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Lurdská jaskynka v Bratislave

4:00

Duchovná poradňa (autor: o. Michal Zamkovský CSsR, téma: Náš večný cieľ)

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (3)

7:00

Svätá omša

7:40

Svedectvo

7:45

Ruženec

8:20

Matka Sedembolestná

9:20

Animované biblické príbehy NZ

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Liturgia - urob si sám?)

11:00

Bez hraníc: Misionár kameramanom

11:30

LUXáreň

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Vatikánsky magazín

13:35

Večerná univerzita (autor: Mons. Jozef Haľko, téma: Eucharistia)

14:25

Stojí to za to! Miroslava a Peter Valáškovci (2/2)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Duchovná poradňa (autor: o. Michal Zamkovský CSsR, téma: Náš večný cieľ)

16:30

Staroslovanské centrá – Kopčany

17:05

Kulmenie (J. R. R. Tolkien)

17:30

Doma je doma (O ľuďoch bez domova)

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

19:50

Svedectvo

20:00

Krátke správy

20:20

Adorácia

21:05

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Matka milosrdenstva)

21:40

Zlatá niť viery na Britských ostrovoch (2/3)

22:15

Z prameňa

22:30

Ruženec z Fatimy

23:35

Doma je doma (Hudba a hudobné nástroje)

Piatok 14.10.2016

0:35

Peter medzi nami (Choď a rob aj ty podobne)

0:50

Doma je doma (Misionárske pôsobenie v Tanzánii)

1:50

Večerná univerzita (autor: Mons. Jozef Haľko, téma: Eucharistia)

2:35

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nepoctivom správcovi)

2:50

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

Fundamenty (Slávenie liturgie)

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (4)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Hudba a hudobné nástroje)

9:20

Animované biblické príbehy NZ

9:50

Svedectvo

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:30

V Samárii pri studni (Odzvoní na Slovensku hazardu?)

11:50

Prehľad katolíckych periodík

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Fundamenty (Slávenie liturgie)

13:55

Svedectvo

14:00

Chvály (Rieka života)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Godzone magazín

16:30

Zlatá niť viery na Britských ostrovoch (2/3)

17:05

Môj názor (hosť: Mons. Peter Rusnák, téma: Sociálna subkomisia KBS)

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

Terezkino tajomstvo

18:35

Animované biblické príbehy NZ

19:05

Ruženec z Lúrd

19:35

Z prameňa

19:50

Prehľad katolíckych periodík

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Effeta (Lk 18, 1 - 8)

20:55

Stojí to za to! (Marek a Denisa Schindlerovci)

21:10

Kulmenie (J. R. R. Tolkien)

21:30

Svedectvo

21:35

Chvály (Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina)

22:20

Runiverz

22:40

Doma je doma (O ľuďoch bez domova)

23:40

Z prameňa

Sobota 15.10.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

V Samárii pri studni (Odzvoní na Slovensku hazardu?)

1:55

Hudobné pódium (Festival Verím Pane 2015: Magnet)

2:40

Peter medzi nami (Choď a rob aj ty podobne)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Liturgia - urob si sám?)

4:00

Spojení oceánom (Štefan Slovák)

4:30

Ruženec

5:05

Biblia: Život Ježiša (5)

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Klbko

8:20

Čo meno, to svätý

8:35

Godzone magazín

9:05

Bez hraníc: Misionár kameramanom

9:35

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nepoctivom správcovi)

9:50

Terezkino tajomstvo

10:50

vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Liturgia - urob si sám?)

11:20

Spojení oceánom (Štefan Slovák)

11:45

Prehľad katolíckych periodík

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

Generálna audiencia

14:00

Hudobné pódium (Festival gregoriánskeho chorálu, 1. časť)

14:40

Kulmenie (J. R. R. Tolkien)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Večerná univerzita (autor: Ľubomíra Cehuľová, téma: Sviatosť manželstva. Sväteniny a ľudová nábožnosť)

16:45

Gréckokatolícky magazín

17:05

Runiverz

17:20

Prehľad katolíckych periodík

17:30

LUXáreň

18:00

Effeta (Lk 18, 1 - 8)

18:35

Klbko

18:55

Čo meno, to svätý

19:05

Ruženec z Lúrd

19:40

Stojí to za to! (Marek a Denisa Schindlerovci)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Ivetka a hora

22:00

Novéna k Matke ustavičnej pomoci

22:25

Bez hraníc: Misionár kameramanom

23:00

Fundamenty (Slávenie liturgie)

Nedeľa 16.10.2016

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Kulmenie (J. R. R. Tolkien)

0:45

XI. NAPS Medzinárodný ekumenický koncert 2015

1:50

ShALOME

2:45

Svedectvo

3:00

Hodina milosrdenstva

3:20

V škole Ducha (autor: Rastislav Dluhý, téma: Matka milosrdenstva)

4:00

Effeta (Lk 18, 1 - 8)

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Klbko

8:20

Čo meno, to svätý

8:35

Effeta (Lk 18, 1 - 8)

9:10

LUXáreň

9:40

Peter medzi nami (Choď a rob aj ty podobne)

10:00

Svätá liturgia z Michaloviec

12:00

Anjel Pána

12:25

Ruženec

13:00

V Samárii pri studni (Odzvoní na Slovensku hazardu?)

14:25

Stojí to za to! (Marek a Denisa Schindlerovci)

14:40

Môj názor (hosť: Mons. Jozef Haľko, téma: Rodina a jej premeny)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:20

Svedectvo

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (Teológia svätých ako „pravá tvár Cirkvi“)

16:35

Ivetka a hora

18:00

Novéna k Matke ustavičnej pomoci

18:35

Klbko

18:55

Čo meno, to svätý

19:05

Ruženec z Lúrd

19:40

Katechéza (František Trstenský, téma: Podobenstvo o nespravodlivom sudcovi a vdove)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Duchovná poradňa (autor: o. Ján Buc, téma: Vzťahy nás môžu zabiť)

20:55

Kulmenie (J. R. R. Tolkien)

21:10

Bez hraníc: Misionár kameramanom

21:40

Staroslovanské centrá – Kopčany

22:10

Zlatá niť viery na Britských ostrovoch (2/3)

22:40

Godzone magazín

23:10

Večerná univerzita (autor: Ľubomíra Cehuľová, téma: Sviatosť manželstva. Sväteniny a ľudová nábožnosť)