Pondelok 09.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

LUXáreň

1:00

Na 5 minút s nami: Štart osobností

1:05

Rok zasväteného života: Sestra Oľga - Povolanie

1:20

Tak ďaleko a tak blízko

2:20

Večerná univerzita

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

V škole Ducha (10)

4:30

Ruženec

5:35

Biblia: Život Ježiša (4)

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s ... (Trstená)

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Divé maky)

9:15

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VII.)

9:30

Môj názor (hosť: Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup, téma: Subkomisia pre náuku viery)

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:40

LUXáreň

11:05

Gréckokatolícky magazín

11:20

Saleziánsky magazín

11:35

Na 5 minút s nami: Štart osobností

11:40

Rok zasväteného života: Sestra Oľga - Povolanie

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Knižná kultúra)

13:25

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 3. časť)

14:10

Viera v Rusku: Otec Alexander, po stopách Krista

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

vKontexte (Sú slovenskí katolíci len formálni egoisti?)

16:30

Krížové výpravy (1/4) - Cesty viery

17:00

Správy zo Svätej zeme

17:30

Doma je doma (MAGIS - tajomstvo odhalené)

18:30

Vatikánsky magazín

19:00

Animované biblické príbehy NZ

19:40

Z prameňa

19:50

Týždeň s ... (Trstená)

20:00

Ad limina apostolorum 2015

20:05

Krátke správy

20:25

V Samárii pri studni (Vznik prvej totality)

21:55

Tak ďaleko a tak blízko

22:50

Fundamenty (téma: Ježišov verejný život)

23:45

Z prameňa

Utorok 10.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Viera v Rusku: Otec Alexander, po stopách Krista

0:50

ShALOME

1:50

Fundamenty (téma: Ježišov verejný život)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Medzi nebom a zemou

4:00

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

4:30

Ruženec

5:35

Biblia: Život Ježiša (5)

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Tak ďaleko a tak blízko

9:15

V škole Ducha (10)

10:00

Krátke správy

10:15

Z prameňa

10:40

Fundamenty (téma: Ježišov verejný život)

11:40

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VII.)

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Divé maky)

13:25

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

14:05

Vatikánsky magazín

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Medzi nebom a zemou

16:40

Viera v Rusku: Otec Alexander, po stopách Krista

17:05

Môj názor (hosť: Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup, téma: Subkomisia pre náuku viery)

17:30

Doma je doma (V tvári muža)

18:30

Krížové výpravy (2/4) - Križiacke panstvá

19:00

Animované biblické príbehy NZ

19:40

Z prameňa

20:00

Ad limina apostolorum 2015

20:05

Krátke správy

20:20

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

20:50

Gréckokatolícky magazín

21:05

Saleziánsky magazín

21:20

Spojení oceánom (Katarína Nováková)

21:55

Doma je doma (MAGIS - tajomstvo odhalené)

22:50

LUXáreň

23:20

Správy zo Svätej zeme

23:45

Z prameňa

Streda 11.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Mozambik - Cyprián

0:50

Doma je doma (Lurdy na maltézsky spôsob)

1:50

Medzi nebom a zemou

2:30

LUXáreň

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

4:30

Ruženec

5:20

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (MAGIS - tajomstvo odhalené)

9:15

Krížové výpravy (2/4) - Križiacke panstvá

9:50

Generálna audiencia

11:00

Krátke správy

11:20

Z prameňa

11:35

Správy zo Svätej zeme

12:00

Anjel Pána

12:25

Tak ďaleko a tak blízko

13:20

V Samárii pri studni (Vznik prvej totality)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (10)

16:30

Mozambik - Cyprián

16:55

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Jakub)

17:30

Doma je doma (Františkánsky svetský rád)

18:30

Viera v Rusku: Súdne procesy, výsmech spravodlivosti

19:00

Animované biblické príbehy NZ

19:40

Z prameňa

20:00

Ad limina apostolorum 2015

20:05

Krátke správy

20:15

Prehľad katolíckych periodík

20:20

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

21:20

Vatikánsky magazín

21:55

Doma je doma (V tvári muža)

22:50

Môj názor (hosť: Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup, téma: Subkomisia pre náuku viery)

23:05

Chvály (Spoločenstvo Maranatha z Prešova)

23:45

Z prameňa

Štvrtok 12.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Krížové výpravy (2/4) - Križiacke panstvá

0:50

Doma je doma (Knižná kultúra)

1:50

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 3. časť)

2:30

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VII.)

2:45

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: Poslanie rodiny ako miesta zrodu ľudského života)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Chvály (F6)

4:00

Spojení oceánom (Katarína Nováková)

4:30

Ruženec

5:10

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (V tvári muža)

9:15

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

9:40

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: Poslanie rodiny ako miesta zrodu ľudského života)

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:25

Večerná univerzita

11:15

Medzi nebom a zemou

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (MAGIS - tajomstvo odhalené)

13:25

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

14:20

Prehľad katolíckych periodík

14:25

Na 5 minút s nami: Štart osobností

14:30

Rok zasväteného života: Sestra Oľga - Povolanie

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Spojení oceánom (Katarína Nováková)

16:25

Godzone magazín

17:00

Svätá omša pre deti z Trnavy

18:00

Doma je doma (Festival sakrálneho umenia)

19:00

Animované biblické príbehy NZ

19:40

Z prameňa

20:00

Ad limina apostolorum 2015

20:05

Krátke správy

20:20

Adorácia

21:05

V škole Ducha (10)

21:35

Na 5 minút s nami: Štart osobností

21:40

Rok zasväteného života: Sestra Oľga - Povolanie

21:55

Doma je doma (Františkánsky svetský rád)

22:50

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

23:15

Krížové výpravy (2/4) - Križiacke panstvá

23:45

Z prameňa

Piatok 13.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Spojení oceánom (Katarína Nováková)

0:50

Doma je doma (Divé maky)

1:50

Lectio divina

2:30

Godzone magazín

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Večerná univerzita

4:00

Gréckokatolícky magazín

4:15

Saleziánsky magazín

4:30

Ruženec

5:10

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:15

Doma je doma (Františkánsky svetský rád)

9:10

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

9:35

Irak – zem svätých a mučeníkov

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:35

V Samárii pri studni (Vznik prvej totality)

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (V tvári muža)

13:25

V škole Ducha (10)

13:55

Chvály (F6)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 3. časť)

16:45

František - ľudový pápež

18:00

Trnavská novéna ("Kto chce ísť za mnou... ")

20:00

Ad limina apostolorum 2015

20:30

V Samárii pri studni: Ad limina apostolorum

21:50

Effeta (Mk 13, 24 - 32)

22:20

Doma je doma (Festival sakrálneho umenia)

23:20

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

23:45

Z prameňa

Sobota 14.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Effeta (Mk 13, 24 - 32)

1:00

Vatikánsky magazín

1:35

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

2:35

Spravodajský súhrn

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 3. časť)

4:00

LUXáreň

4:30

Ruženec

4:55

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Effeta (Mk 13, 24 - 32)

8:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Jakub)

8:50

Biblické príbehy

9:00

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VII.)

9:15

Srdce Slovákov v Ríme

9:45

Svätá omša z Ríma

11:15

Vatikánsky magazín

11:45

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: Poslanie rodiny ako miesta zrodu ľudského života)

12:00

Anjel Pána

12:25

Generálna audiencia

13:40

Irak – zem svätých a mučeníkov

14:15

Medzi nebom a zemou

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Večerná univerzita

16:45

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

17:25

LUXáreň

18:00

Trnavská novéna ("Poď za mnou... jedno ti ešte chýba... ")

19:30

Gréckokatolícky magazín

19:45

Saleziánsky magazín

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Dvere z olova

21:25

Most

22:20

Spojení oceánom (Katarína Nováková)

22:50

Rok zasväteného života: Sestra Hyacinta - Služba

22:55

Rok zasväteného života: Otec Miroslav - Vzdelanosť

23:05

Adorácia

23:45

Môj názor (hosť: Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup, téma: Subkomisia pre náuku viery)

Nedeľa 15.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

V Samárii pri studni (Vznik prvej totality)

1:55

Chvály (F6)

2:35

Spravodajský súhrn

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

Effeta (Mk 13, 24 - 32)

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Správy zo Svätej zeme

8:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Ján)

8:50

Biblické príbehy

8:55

LUXáreň

9:30

Svätá omša z Trnavy ("My sme opustili všetko a išli sme za tebou")

12:00

Anjel Pána

12:30

V Samárii pri studni (Vznik prvej totality)

13:50

Effeta (Mk 13, 24 - 32)

14:15

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

14:40

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: Poslanie rodiny ako miesta zrodu ľudského života)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (11)

16:35

Dvere z olova

17:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Ján)

18:00

Trnavská novéna ("Buďte milosrdní, ako je milosrdní váš Otec... ")

19:30

Môj názor (Téma: Predstavenie nového biskupa Tencera na Islande)

19:45

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

20:55

Medzi nebom a zemou

21:40

Irak – zem svätých a mučeníkov

22:10

Godzone magazín

22:40

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

23:20

Večerná univerzita