Pondelok 16.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

LUXáreň

1:00

Rok zasväteného života: Sestra Hyacinta - Služba

1:05

Rok zasväteného života: Otec Miroslav - Vzdelanosť

1:20

František - ľudový pápež

2:20

Večerná univerzita

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

V škole Ducha (11)

4:30

Ruženec

5:10

Biblia

7:00

Svätá omša

7:40

Týždeň s ... (Chmeľnica)

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Festival sakrálneho umenia)

9:15

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

9:30

Môj názor (Téma: Predstavenie nového biskupa Tencera na Islande)

10:00

Spravodajský súhrn

10:20

Z prameňa

10:40

LUXáreň

11:05

Gréckokatolícky magazín

11:20

Saleziánsky magazín

11:35

Rok zasväteného života: Sestra Hyacinta - Služba

11:40

Rok zasväteného života: Otec Miroslav - Vzdelanosť

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Františkánsky svetský rád)

13:25

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

14:10

Viera v Rusku: Súdne procesy, výsmech spravodlivosti

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

vKontexte (Konzervatívci vs. progresisti v Cirkvi)

16:30

Krížové výpravy (2/4) - Križiacke panstvá

17:00

Doma je doma (Týždeň Cirkvi pre mládež)

18:00

Trnavská novéna ("Keby si poznala Boží dar... ")

19:30

Správy zo Svätej zeme

20:00

Krátke správy

20:10

Týždeň s ... (Chmeľnica)

20:15

Pozvánka

20:25

V Samárii pri studni (Ad limina z Ríma)

21:55

František - ľudový pápež

22:50

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

23:45

Z prameňa

Utorok 17.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Viera v Rusku: Súdne procesy, výsmech spravodlivosti

0:50

Doma je doma (MAGIS - tajomstvo odhalené)

1:50

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Medzi nebom a zemou

4:00

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

František - ľudový pápež

9:15

V škole Ducha (11)

10:00

Krátke správy

10:15

Z prameňa

10:40

Kresťan v spoločnosti (Sociálna náuka Cirkvi v politickom zápase)

11:40

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Festival sakrálneho umenia)

13:25

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

14:05

Vatikánsky magazín

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Viera v Rusku: Súdne procesy, výsmech spravodlivosti

16:30

Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá

17:00

Zdenka

18:00

Trnavská novéna ("Blahoslavení milosrdní, lebo oni dosiahnu milosrdenstvo... ")

19:30

Môj názor (Téma: Predstavenie nového biskupa Tencera na Islande)

20:00

Krátke správy

20:20

vKontexte (Kardinál J. Ch. Korec a veci verejné)

20:50

Gréckokatolícky magazín

21:05

Saleziánsky magazín

21:20

Vlastná cesta

21:55

Doma je doma (Týždeň Cirkvi pre mládež)

22:50

LUXáreň

23:20

Správy zo Svätej zeme

23:45

Z prameňa

Streda 18.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Irak – zem svätých a mučeníkov

0:50

Doma je doma (V tvári muža)

1:50

Medzi nebom a zemou

2:30

LUXáreň

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

vKontexte (Kardinál J. Ch. Korec a veci verejné)

4:30

Ruženec

5:10

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Týždeň Cirkvi pre mládež)

9:15

Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá

9:50

Generálna audiencia

11:00

Krátke správy

11:20

Z prameňa

11:35

Správy zo Svätej zeme

12:00

Anjel Pána

12:25

František - ľudový pápež

13:20

V Samárii pri studni (Ad limina z Ríma)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (11)

16:30

Viera v Rusku: Osud Anny Abrikosovovej

17:00

Doma je doma

18:00

Trnavská novéna ("Boh bohatý na milosrdenstvo... ")

19:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Ján)

20:00

Krátke správy

20:10

Prehľad katolíckych periodík

20:20

Fundamenty (téma: Ježiš a viera Izraela)

21:20

Vatikánsky magazín

21:55

Doma je doma (Doma z púte v Rajeckej Lesnej )

22:50

Môj názor (Téma: Predstavenie nového biskupa Tencera na Islande)

23:05

Chvály (F6)

23:45

Z prameňa

Štvrtok 19.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá

0:50

Doma je doma (Františkánsky svetský rád)

1:50

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

2:30

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

2:45

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: S deťmi sa nezahráva)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Chvály (Spoločenstvo pri KU)

4:00

Vlastná cesta

4:30

Ruženec

5:05

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:20

Doma je doma (Doma z púte v Rajecke Lesnej)

9:15

vKontexte (Kardinál J. Ch. Korec a veci verejné)

9:40

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: S deťmi sa nezahráva)

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:25

Večerná univerzita

11:15

Medzi nebom a zemou

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Týždeň Cirkvi pre mládež)

13:25

Fundamenty (téma: Ježiš a viera Izraela)

14:20

Prehľad katolíckych periodík

14:25

Rok zasväteného života: Sestra Hyacinta - Služba

14:30

Rok zasväteného života: Otec Miroslav - Vzdelanosť

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Viera v Rusku: Osud Anny Abrikosovovej

16:25

Gruzínsko – Kľúč ku štastiu

17:00

Doma je doma

18:00

Trnavská novéna ("Milosrdný Samaritán... ")

19:40

Z prameňa

20:00

Krátke správy

20:20

Adorácia

21:05

V škole Ducha (11)

21:35

Rok zasväteného života: Sestra Hyacinta - Služba

21:40

Rok zasväteného života: Otec Miroslav - Vzdelanosť

21:55

Doma je doma

22:50

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

23:15

Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá

23:45

Z prameňa

Piatok 20.11.2015

0:05

Krátke správy

0:20

Vlastná cesta

0:50

Doma je doma (Festival sakrálneho umenia)

1:50

Lectio divina

2:30

Slovo Božie podľa Matúša (8)

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Večerná univerzita

4:00

Gréckokatolícky magazín

4:15

Saleziánsky magazín

4:30

Ruženec

5:00

Biblia

7:00

Svätá omša

7:45

Ruženec

8:15

Doma je doma (Celý tvoj)

9:10

Duchovná poradňa (Ján Buc, téma: Falošné predstavy Boha)

9:35

Gruzínsko – Kľúč ku štastiu

10:00

Krátke správy

10:10

Z prameňa

10:35

V Samárii pri studni (Ad limina z Ríma)

12:00

Anjel Pána

12:25

Doma je doma (Doma z púte v Rajecke Lesnej)

13:25

V škole Ducha (11)

13:55

Chvály (Spoločenstvo pri KU)

14:40

Z prameňa

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

16:45

Stopy v snehu

17:45

Prehľad katolíckych periodík

18:00

Trnavská novéna (Lukášove podobenstvá o milosrdne - drachma, ovca, syn)

19:40

Z prameňa

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Effeta (Jn 18, 33b - 37)

20:55

Viera v Rusku: Osud Anny Abrikosovovej

21:25

LUXáreň

21:55

Doma je doma (Hudobné projekty podporujúce evanjelizáciu)

22:50

Gréckokatolícky magazín

23:05

Saleziánsky magazín

23:20

vKontexte (Kardinál J. Ch. Korec a veci verejné)

23:45

Z prameňa

Sobota 21.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

Effeta (Jn 18, 33b - 37)

1:00

Vatikánsky magazín

1:35

Fundamenty (téma: Ježiš a viera Izraela)

2:35

Spravodajský súhrn

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Hudobné pódium (Hanka Servická - Jubilejný koncert, 4. časť)

4:00

LUXáreň

4:30

Ruženec

5:35

Biblia: Život Ježiša (1)

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Effeta (Jn 18, 33b - 37)

8:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštol Ján)

8:50

Biblické príbehy

9:00

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

9:15

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: S deťmi sa nezahráva)

9:30

Vatikánsky magazín

10:00

Spravodajský súhrn

10:25

Stopy v snehu

11:20

Prehľad katolíckych periodík

11:30

Slovo Božie podľa Matúša (8)

12:00

Anjel Pána

12:25

Generálna audiencia

13:40

Gruzínsko – Kľúč ku štastiu

14:15

Medzi nebom a zemou

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

Večerná univerzita

16:45

Hudobné pódium (Mariánsky koncert piesní z Jednotného katolíckeho spevníka)

17:30

LUXáreň

18:00

Trnavská novéna (Pavlova náuka o milosrdenstve v liste Kolosanom)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

O bohoch a ľuďoch

22:20

Vlastná cesta

22:50

Rok zasväteného života: Kapucín Radek - Obdarovanie

22:55

Rok zasväteného života: Sestra Ráchel - Chudoba

23:05

Adorácia

23:45

Môj názor (Téma: Predstavenie nového biskupa Tencera na Islande)

Nedeľa 22.11.2015

0:05

Spravodajský súhrn

0:30

V Samárii pri studni (Ad limina z Ríma)

1:55

Chvály (Spoločenstvo pri KU)

2:35

Spravodajský súhrn

3:00

Hodina milosrdenstva

3:15

Lectio divina

4:00

Effeta (Jn 18, 33b - 37)

4:30

Ruženec

5:35

Biblia: Život Ježiša (2)

7:00

Ruženec

7:35

Spravodajský súhrn

8:00

Správy zo Svätej zeme

8:30

Klbko a 12 apoštolov (apoštoli Filip a Bartolomej)

8:50

Biblické príbehy

9:05

LUXáreň

9:25

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá VIII.)

9:40

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: S deťmi sa nezahráva)

10:00

Rok zasväteného života: Kapucín Radek - Obdarovanie

10:05

Rok zasväteného života: Sestra Ráchel - Chudoba

10:30

Svätá omša z Katedrály sv. Martina

12:00

Anjel Pána

12:30

V Samárii pri studni (Ad limina z Ríma)

13:50

Effeta (Jn 18, 33b - 37)

14:15

vKontexte (Kardinál J. Ch. Korec a veci verejné)

14:40

Peter medzi nami (téma: Cyklus katechéz O rodine: S deťmi sa nezahráva)

15:00

Hodina milosrdenstva

15:30

Ruženec z Lúrd

16:00

V škole Ducha (12)

16:35

O bohoch a ľuďoch

18:30

Aktuálne s kardinálom Tomkom (téma: Ad limina apostolorum slovenských biskupov)

18:45

Katechéza (autor: František Trstenský, téma: Podobenstvá IX.)

19:00

Klbko a 12 apoštolov (apoštoli Filip a Bartolomej)

19:20

Biblické príbehy

19:30

Spojení oceánom (Angela Solíková)

20:00

Spravodajský súhrn

20:25

Duchovná poradňa (hosť: Michal Zamkovský, téma: Boh Ježiša Krista)

20:55

Medzi nebom a zemou

21:40

Gruzínsko – Kľúč ku štastiu

22:10

Slovo Božie podľa Matúša (8)

22:40

Hudobné pódium (Mariánsky koncert piesní z Jednotného katolíckeho spevníka)

23:20

Večerná univerzita