Pútnické Poľsko a Litva s TV LUX

Pútnické Poľsko a Litva s TV LUX

v sprievode kňazov známych z obrazoviek TV LUX

Televízia LUX v spolupráci s cestovnou kanceláriou Awertravel vás pozýva na 4.ročník púte Božieho milosrdenstva do Poľska a Litvy po stopách sv. Faustíny a svätého Jána Pavla II.. Navštívime spolu Vadovice - rodné mesto veľkého pápeža, Krakov – v ktorom ako biskup a kardinál neskôr pôsobil, Czenstochowu, kde je umiestnený obraz Matky Božej – Kráľovnej Poľska, Glogowiec – rodné mesto sestry Faustíny, kláštor v Pľocku, v ktorom sa jej Pán Ježiš po prvý krát zjavil. Zastavíme sa aj v Bialom stoku, kde sú uložené pozostatky blahoslaveného Michala Sopočku - spovedníka a duchovného vodcu sestry Faustíny.  Z Poľska sa presunieme do Litvy a navštívime jedno z najdôležitejších pútnických miest Litvy - mesto Šiluva. Zastavíme sa na Hore krížov v meste Šiauliai a v meste Vilnius si uctíme pôvodný obraz Božieho milosrdenstva, ktorý na objednávku blahoslaveného Michala Sopočku namaľoval Eugen Kazimirowský pod dohľadom sestry Faustíny.  Púť vyvrcholí návštevou Sanktuária Božieho milosrdenstva v Lagiewnikoch, kde sestra Faustína zložila svoje prvé i večné sľuby a kde je i pochovaná.

Vybrať si môžete zo štyroch turnusov v sprievode kňazov známých z Televízie LUX.

  • 1. termín: 3. - 7.6.2021 s otcom Jurajom Drobným
  • 2. termín: 8. - 16.6.2021 s otcom Jozefom Kováčikom
  • 3. termín: 19. - 23.6.2021 s otcom Jozefom Kováčikom
  • 4. termín: 26. - 30.6.2021 s otcom Mariánom Bérom

Cena púte je 299 € a zahŕňa 4x ubytovanie s polpenziou, dopravu klimatizovaným autobusom a poistenie proti insolventnosti.


Prihlásiť sa môžete telefonicky na tel. číslach: 034/651 3896 alebo 0905 974 264 prípadne emailom na awertravel@awertravel.sk.

Pozn. na fotografii je pôvodný obraz Božieho milosrdenstva vo Vilniuse.

Mohlo by Vás zaujímať

Reklamní partneri
SlovoKatolicke novinyradiovaticanavyveska bodka skMelinaACNtkkbsLumen