Marketing
„Ak sa budeš usilovať o pravdu, budeš mať úspech vo svojich dielach
ako všetci, čo konajú spravodlivosť.”
Tob 4, 6

Marketing premosťuje vás a vaše záujmy si širokou verejnosťou prostredníctvom televízneho vysielania. V prípade záujmu o akúkoľvek formu spolupráce - reklama, barter, mediálne partnerstvo a pod., kontaktujte nás. Pomôžeme, aby sa ľudia o vás dozvedeli viac.

Mgr. Peter Strojnýriaditeľ marketingu
0917 154 049

Reklama v TV LUX

Reklama v Televízii LUX je výhodným prostriedkom ako predstaviť váš produkt a jeho výhody. Reklamné vysielanie pripravujeme na mieru vášmu strategickému a marketingovému plánu. Cenník reklamy zašleme na vyžiadanie.

Pokrytie

Diváci nás môžu sledovať cez:
  • satelit: ASTRA 3B (Skylink), Thor 6 (Digi TV)
  • káblovú retransmisiu: TV LUX je vo väčšine kábloviek na území SR
  • DVB-T
  • celoplošne v kódovanej platforme PLUSTELKA
  • lokálne - Banská Bystrica (K 27), Borský Mikuláš (K 51), Bratislava Kamzík (K 55), Pezinok (K 41), Poprad (K 44), Prešov (K 27), Púchov (K 51). Signálom takto pokrývame územie okresov Bratislava, Dunajská Streda, Senec, Jaslovské Bohunice, Senica, Malacky, Pezinok, Trnava, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Banská Bystrica, Púchov, Prešov, Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, Stará Ľubovňa, Kežmarok.
  • online vysielanie na www.tvlux.sk

Program

Televízia LUX ponúka širokospektrálny program pre všetky vekové kategórie - detské relácie, mládežnícke a hudobné bloky, dokumenty, publicistika a spravodajstvo, vzdelávanie, svedectvá, viera, prenosy z Vatikánu a iných miest. (Viď http://www.tvlux.sk/program/)