Knižné novinky TV LUX

Knižné novinky TV LUX

Krížové cesty, Prečo ľudia veria a Kulmenie

Všetky knihy si môžete objednať:

  • telefonicky na čísle 02/21 29 55 11 alebo e-mailom na eshop@tvlux.sk .
  • 25% zľava pre členov Klubu priateľov TV LUX
  •  

KRÍŽOVÉ CESTY S TV LUX

„Kto chce ísť za mnou, nech zaprie sám seba, vezme svoj kríž a nech ma nasleduje!“ - to sú slova Pána Ježiša, ktoré adresuje s svojím nasledovníkom a o ktorých je potrebné každý deň uvažovať. Kniha krížové cesty s TV LUX pozýva k zamysleniu a modlitbe nad utrpením Pána Ježiša.

Zamyslenia do knihy pripravili kňazi známi z TV LUX - o. Marián Bér, o. Ján Buc, o. Jozef Kováčik, o. Martin Kramara a o. Jozef Luscoň. Súčasťou knihy sú tiež krátke dejiny vývoja pobožnosti Krížovej cesty.

PREČO ĽUDIA VERIA?

duchovnom živote každého človeka prídu otázky, na ktoré je potrebné odpovedať, aby sme sa vo viere mohli posúvať ďalej.

V knihe Prečo ľudia veria? na takéto otázky odpovedajú kňazi Michal Zamkovský a Ján Buc. Publikácia vznikla z prepisov vybraných častí obľúbenej relácie Televízie LuxDuchovná poradňa. Prajeme vám, aby ste boli pri čítaní otvorení pôsobeniu Ducha Svätého, ktorý chce i prostredníctvom tejto knihy posilniť všetkých hľadajúcich v napredovaní na ceste viery

KULMENIE

Reláciu Kulmenie si diváci TV LUX veľmi obľúbili. Autori Jozef Kováčik a Pavol Danko prinášajú to najlepšie z neho aj v knižnej podobe.

Texty vznikali na základe rešeršou článkov, na základe vyhľadávania na internete i osobných poznatkov odborníkov z rôznych oblastí umenia. Prajeme vám, aby boli pre vás v takejto podobne „inšpirujúce“ a aby zušľachtili vašu dušu.  

 

Všetky knihy si môžete objednať:

  • telefonicky na čísle 02/21 29 55 11 alebo e-mailom na eshop@tvlux.sk .
  • 25% zľava pre členov Klubu priateľov TV LUX

Mohlo by Vás zaujímať

Reklamní partneri
SlovoKatolicke novinyradiovaticanavyveska bodka skMelinaACNtkkbsLumen