• KNIŽNÉ NOVINKY TV LUX

    Prečo ľudia veria a Kulmenie

Pre všetkých, ktorým záleží na duchovnom raste, ale aj pre tých, ktorí si potrebujú odpovedať na otázky týkajúce sa viery, prináša Televízia LUX knižnú novinku.

V duchovnom živote každého človeka prídu otázky, na ktoré je potrebné odpovedať, aby sme sa vo viere mohli posúvať ďalej. V knihe Prečo ľudia veria? na takéto otázky odpovedajú kňazi Michal Zamkovský a Ján Buc. Publikácia vznikla z prepisov vybraných častí relácie Duchovná poradňa. Chceli sme však dať priestor aj vám, ktorí ju budete čítať. Preto sme v knihe vyhradili priestor na vaše myšlienky, podnety či postrehy. Neváhajte použiť pero, zvýrazňovač alebo ceruzku! Môžete si robiť poznámky, vyznačiť obľúbené citáty alebo si zapísať otázky, ktoré vám pri čítaní budú blúdiť hlavou. Na konci každej kapitoly autori ponúkajúi krátke zamyslenie. Povzbudzujeme vás k tomu, aby ste sa neobávali hľadať odpovede. Buďte otvorení pôsobeniu Ducha Svätého, ktorý chce aj prostredníctvom tejto knihy posilniť všetkých hľadajúcich v napredovaní na ceste viery.

Prajeme vám podnetné čítanie!

Keď sme v TV LUX premýšľali o relácii, ktorá by zaujímavým a zrozumiteľným spôsobom priblížila súčasnej generácii umenie a známe diela z oblasti literatúry, architektúry, kinematografie, divadla či hudby, napadlo nám slovné spojenie Kulmenie. Spojili sme v ňom tri kľúčové slová: kultúra – umenie – „coolový“. Vaša obľúbená relácia vychádza teraz i v knižnej podobe.

Cena každej knihy je 9,90€ a môžete si ju objednať 

telefonicky na čísle 02/21 29 55 11 alebo e-mailom na eshop@tvlux.sk .

25% zľava pre členov Klubu priateľov TV LUX

Späť