pri Kostole sv. Alžbety Uhorskej v Banskej Bystrici
s o. Andrejom Ondrejkom
káže dp. Juraj Mihály, OFM (Lk 14, 12-14)
s o. Mariánom Bérom
káže dp. Miroslav Kulich, OFMCap.
záznam z kaplnky TV LUX
káže dp. Miroslav Kulich, OFM Cap.
Pre povzbudenia do každodenného života nás sleduj na Instagrame
Pre pravidelné informácie nás sleduj na Facebooku
Pre archívne rozhovory nás sleduj na YouTube