SVÄTÁ OMŠA Z KOŠÍC
Záznam z kostola Nanebovzatia Panny Márie
Kardinál Santos Abril dekrétom zo dňa 7. októbra 2016 rozhodol o duchovnom spojení dominikánskeho kostola Nanebovzatia Panny Márie v Košiciach s Pápežskou Liberiánskou bazilikou v Ríme. Pri tejto príležitosti sme vysielali priamy prenos ďakovnej svätej omše práve z kostola Nanebovzatia Panny Márie. Hlavným celebrantom je Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup metropolita.
Mohlo by vás zaujímať:
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
TÝŽDEŇ S...
TÝŽDEŇ S... FARNOSŤOU SPIŠSKÉ VLACHY
15.06.2026
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






