TV program

30. týždeň
Zobraziť celý deň

20:30

Jeden na jedného (Ako sa dobre pripraviť na spoveď?)

Súčasťou našej prípravy na veľkonočné sviatky je aj sviatosť zmierenia. V tejto relácii sa dozviete, ako sa na spoveď čo najlepšie pripraviť. Gabriela Marchevská sa bude rozprávať s kapucínom Felixom Jánom Tkáčom, misionárom milosrdenstva.

20:55

Pod javiskom: Dušan Dušek

Dušan Dušek, spisovateľ a scenárista, s Danielom Hevierom v relácii Pod javiskom písanie a literatúru prirovnajú k chemickej relakcii. Rozbehnú rozhovor aj o písaní filmových scenárov, práci redaktora i pedagóga, a aké je to byť spisovateľom na voľnej nohe v čase normalizácie. Hudobní hostia: Lenka Gálisová, Andrej Urminský.

21:55

Moja misia - magazín (Zastavme obchodovanie s ľuďmi)

Verili by ste, že obchodovanie s ľuďmi je realitou aj na Slovensku? Kto sú obete a ako je možné vymaniť sa z tejto náročnej situácie, v relácii Moja misia magazin porozpráva Eliška Koťuchová z organizácie STOP obchodovaniu s ľuďmi.

22:25

Madagaskar: Zjavenia Panny Márie v Anosivolakely

Dokument rozpráva o Máriiných zjaveniach, ktoré posilňujú kresťanskú vieru zakorenenú na Madagaskare.

23:20

Medzi riadkami (Carlo: Na diaľnici do neba)

Samostatnou kategóriou v našej produkciu sú knihy pre deti. V aktuálnej relácii Medzi riadkami predstavíme novinku z tejto kategórie Carlo: Na diaľnici do neba. Je určená najmä pre mladšie deti a predstaví ju autorka textu aj ilustrácií Marianna Čaučíková. Moderuje Helena Ľos Ivoríková.

23:45

Z prameňa

Čítania a evanjelium zo dňa.

  • Premiéra
    Premiéra
  • Pre deti
    Pre deti
  • Pre nepočujúcich
    Pre nepočujúcich

Tipy z E-SHOPU

Reklamní partneri
Slovo +LumentkkbsACNradiovaticanaKatolicke novinySlovo