Priamy prenos modlitby svätého ruženca a svätej omše pri príležitosti 250. výročia vzniku Spišskej diecézy z Katedrály Panny Márie a svätého Vojtecha v Ostrihome. Svätý ruženec vedie Mons. Ján Kuboš, spišský pomocný biskup. Hlavným celebrantom svätej omši bude Mons. František Trstenský, spišský diecézny biskup.
(Publikované dňa: 25.06.2026)






