PREŠOVSKÉ MISIE 2022
otváracia svätá omšaSvätá omša z Konkatedrály sv. Mikuláša v Prešove pri príležitosti otvorenia celomestských misií. Ich mottom je nápis v konkatedrále "Ave crux, spes unica – Zdrav buď, kríž, nádej jediná". Hlavný celebrant košický arcibiskup-metropolita, Mons. Bernard Bober. Počas svätej omše požehn aj misijné kríže, ktoré si prevzali zástupcovia z prešovských farností.
Mohlo by vás zaujímať:
RUŽENEC
BOLESTNÝ RUŽENEC
záznam
20.12.2021
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






