Pozvánka

Pozvánka

Krátka relácia vo vysielaní TV LUX, ktorá je zameraná na propagáciu cirkevných podujatí s duchovným rozmerom, postavených na kresťanských hodnotách.

 

ČAS VYSIELANIA

Relácia Pozvánka je vysielaná v týždennom intervale, v premiére každý piatok o 8:10 a v reprízach počas celodenného vysielania. V relácii sú promované akcie odohrávajúce sa v nasledujúcom týždni a následne akcie pripravované v priebehu nasledovných 3 týždňov.

 

AKO SPROPAGOVAŤ SVOJU AKCIU V POZVÁNKE TV LUX?

Ak máte záujem o propagáciu vašej akcie v relácii Pozvánka, je potrebné nám na e-mail pozvanka@tvlux.sk zaslať nasledujúce podklady najmenej 14 dní pred premiérou relácie:

  • vyplnený formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu
  • ilustračné fotografie, príp. plagát (spolu najmenej 5 ks) alebo video zábery  

 

TV LUX si vyhradzuje právo neodvysielať pozvánku, ktorá nebude spĺňať kvalitatívne parametre na vysielanie alebo nebude v súlade s etickým kódexom reklamy v TV LUX. Redakcia si vyhradzuje právo na úpravu či skrátenie zaslaných podkladov podľa potreby vysielania.

 

JE PROPAGÁCIA BEZPLATNÁ?

Áno, svoje podujatie môžete spropagovať zadarmo. Spoplatnená je len propagácia komerčných podujatí. V takom prípade je potrebné dohodnúť obchodné podmienky s marketingovým riaditeľom - marketing@tvlux.sk.

  

Na prípadné otázky vám radi odpovieme na pozvanka@tvlux.sk.

Tipy z E-SHOPU

Reklamní partneri
Slovo +Katolicke novinyLumenradiovaticanaSlovoACNtkkbs