Sme tu pre vás

Sme tu pre vás

HUt 17:30
11/30/2021 05:30 PM 11/30/2021 06:20 PM Europe/Bratislava TV Lux: Sme tu pre vás Sleduj na TV Lux https://www.tvlux.sk/nazivo

Počas prvej vlny pandémie ochorenia Covid 19 a úplného lock downu sme vám prinášali na obrazovkách kontaktnú diskusnú reláciu Sme tu pre vás. Táto relácia sa medzi vami, jej divákmi, tešila veľkej obľube, pretože ste mohli hosťom moderátora Jozefa Kováčika klásť konkrétne otázky súvisiace so situáciou na Slovensku.

Hoci sme všetci dúfali, že k lock downu opäť nedôjde, nestalo sa tak. Preto vraciame na obrazovky túto reláciu. Vysielať sa bude v utorky a štvrtky v čase relácie Doma je doma o 17,30. Striedať sa v nej budú moderátori Pavol Danko a Ľuba Oravová. Hosťom bude vždy programový riaditeľ TV LUX Ondrej Chrvala a druhý hosť bude niektorý z odborníkov na dané témy. Svoje otázky môžete posielať na adresu doma@tvlux.sk.

Prvú časť, ktorú sme odvysielali 30.11.2021, môžete nájsť tu.

Dnes: Opäť je celá krajina v lockdowne. Na ako dlho? Ako to zvládame počas adventu? Je na mieste uvoľňovanie alebo sprísňovanie opatrení? Kedy budú a pre koho povolené bohoslužby? V relácii Sme tu pre Vás odpovedáme na Vaše otázky. Moderuje Ľuba Oravová.

Hostia:

  • prof. Vladimír Krčméry, tropický lekár a člen konzília odborníkov
  • MUDr. Štefan Paľúch, trvalý diakon a primár Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny Nemocnice v Žiari nad Hronom
  • Ondrej Chrvala, programový riaditeľ

 

 

 

Viac z relácie SME TU PRE VÁS

Mohlo by Vás zaujímať

Tipy z E-SHOPU

Reklamní partneri
SlovoKatolicke novinyradiovaticanavyveska bodka skMelinaACNtkkbsLumen