PANI MARTA
dokument
„Ich nikto nezavolá po mene. A ja ešte také zdrobneniny používam, ako pri vlastných deťoch: Peťko, Jožko, Igorko, Boženka... A oni si to veľmi vážia,“ hovorí pani Marta v ružovom klobúčiku. Podstatnú časť svojho dôchodku trávi v útulku pre ľudí bez domova na periférii Košíc. Zveľaďuje obrovské spustnuté skleníky a dokrčeným dušiam vracia nádej.
Mohlo by vás zaujímať:
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026
VERTIKÁLY
KOMUNITA KRÁĽOVNEJ POKOJA
23.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026
SVÄTÉ OMŠE
12. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
celebruje a káže dp. Lukáš Uváčik
21.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






