ZANEDBÁVANIE DOBRÉHO
z cyklu A teraz čo? s Mons. Jozefom HaľkomV rámci spytovania svedomia sa používa toto ustálené spojenie - “zanedbanie dobrého” - čo to vlastne je? Z čoho sa tu treba spovedať? Nehraničí to už so škrupulou, keď sa mám cítiť zle za všetko dobré, čo som mohol vykonať, ale som to neurobil?
Mohlo by vás zaujímať:
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
SVÄTÉ OMŠE
12. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
celebruje a káže dp. Lukáš Uváčik
21.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






