Spravodajský súhrn
Súhrn najdôležitejších udalostí zo života Cirkvi z domova i zo sveta.
Prehľad katolíckych periodík
Prehľad katolíckych periodík na Slovensku.
Služobníčka
Film podľa skutočného príbehu Španielky Vicenty Maríe Lópezovej, zakladateľky Kongregácie rehoľných sestier Nepoškvrnenej Panny Márie.
Spojení vierou
Textár a muzikant Dušan Havrilla sa v relácii Spojení vierou podelí o skúsenosti s väzenskou misijnou službou, ktorú vykonával. Spolu s hosťom zavítame do Írska a nazrieme, ako sa v tejto krajine zrodil jeho prvý hudobný album.
Živé obrazy
Taliansky maliar a architekt florentskej školy z obdobia vrcholnej renesancie Raffaello Sanzio da Urbino predbehol svoju dobu. Jeho obraz Premenenie študujú a obdivujú ho celé generácie. Napoleon ho počas okupácie Talianska ukradol do Paríža a v 20. storočí sa objavil aj na booklete hudobného CD-ečka. Dnes nad ním žasneme vo vatikánskych múzeách, a jeho vernú mozaikovú kópiu nájdeme aj v bazilike sv. Petra.
Doma je doma
V rámci relácie Doma je doma tentokrát privítame zástupcov dominikánov a karmelitánov. Vyhodnotíme si spoločne jubileum sv. Tomáša Akvinského, a tiež priblížime program jubilejného roka v Bazilike minor na Starých Horách. Moderuje Ján Michalský, hostia: br. Samuel Lovás, OP; o. Dušan Hricko, OCD
Odporúčame

Tipy z archívu
Tipy z E-SHOPU
Mohlo by vás zaujímať






