NUDÍM SA NA OMŠI
Z cyklu A teraz čo? s Mons. Jozef Haľkom
Viem, že by som mal chodiť na svätú omšu rád a tešiť sa na stretnutie s Ježišom. Ale nemôžem si pomôcť, ja sa tam jednoducho strašne nudím. Nudná organová hudba, dookola opakujeme tie isté vety... Musím sa veľa krát premáhať, aby som tam vydržal celú hodinu...
Mohlo by vás zaujímať:
TÝŽDEŇ S...
TÝŽDEŇ S... FARNOSŤOU KOMÁRNO
22.06.2026
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






