OMŠA AJ MODLITBA SA MI STALI RUTINOU
z cyklu A teraz čo? s o. Jánom BucomDo kostola chodím skoro každý deň, modlím sa stále tie isté modlitby a cítim, že to je už niečo zautomatizované, stalo sa mi to rutinou a robím to akoby zo zvyku. Dá sa s tým niečo spraviť?
Mohlo by vás zaujímať:
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026
SPRÁVY
SPRÁVY
22.06.2026
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






