SLOVO "DIABOL"JE SÚČASŤ LOGA
z cyklu A teraz čo? s dp. Tiborom ReimeromSom fanúšikom veľkého známeho futbalového klubu - Manchester United. Tento klub si hovorí tiež "Red Devils". Diabla majú aj vo svojom logu, na dresoch, tričkách atď. Tomuto klubu fandí miliónov ľudí na celom svete. Ja ako kresťan môžem tomuto klubu fandit aj naďalej? Tričká aj loptu s ich logom mám doma. Môžem to mať naďalej?
Mohlo by vás zaujímať:
vKONTEXTE
ENCYKLIKA MAGNIFICA HUMANITAS
16.06.2026
TÝŽDEŇ S...
TÝŽDEŇ S... FARNOSŤOU SPIŠSKÉ VLACHY
15.06.2026
PÁPEŽ LEV XIV. V ŠPANIELSKU
KDE JE POKORA, TAM JE LÁSKA, A KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ
homília Svätého Otca počas svätej omše s migrantami na ostrove Gran Canaria
11.06.2026
NA TANIERI
BEZ LEPKU, BEZ MLIEKA A BEZ CUKRU
20.06.2026
JEDEN NA JEDNÉHO
KTO SÚ NOVÍ BLAHOSLAVENÍ?
17.06.2026Ďalšie časti v archíve
Tipy z E-SHOPU
Reklamní partneri






