klub

Klub priateľov

Klub priateľov je spoločenstvo ľudí, ktorí podporujú Televíziu LUX modlitbami, finančnými darmi či praktickou pomocou. Televízia LUX nie je financovaná z koncesionárskych poplatkov, je závislá na podpore svojich divákov. Členstvo v Klube k ničomu právne nezaväzuje, no pozývame všetkých podporovať televíziu pravidelne sumou 5 eur mesačne alebo podľa svojich možností. Čím viac nás bude, tým lepšie bude môcť televízia plniť svoje poslanie.
Pridajte sa k nám aj Vy!

Chcem sa stať členom

Čo členstvo obnáša?

Členstvo

Klub priateľov TV LUX je spoločenstvo ľudí, ktorí akýmkoľvek darom, modlitbou alebo praktickou pomocou napomáhajú rozvíjať TV LUX a tým šíriť hodnoty evanjelia. Členstvo v Klube je dobrovoľné a k ničomu právne nezaväzuje. Členom Klubu môže byť: rodina, jednotlivec, firma.

Klub priateľov Televízie LUX má v súčasnosti viac ako 30 000 členov po celom Slovensku a tiež v zahraničí. Finančné dary členov Klubu pokrývajú prevažnú časť nákladov TV LUX.

Prihlásenie

Členom Klubu sa záujemca stáva po vyplnení prihlášky a obdržaní členskej kartičky s členským číslom. Pri prihlasovaní je potrebné zrozumiteľne (pri písanej forme čitateľne) uviesť nevyhnutne svoje meno, priezvisko, poštovú adresu a telefónne číslo. Ak je niekto ochotný, tak aj podrobnejšie údaje: email, povolanie, dátum narodenia, dekanát, diecézu, možnosti pomoci TV LUX (to je uvedené v písomnej prihláške).
Existuje niekoľko možností, ako sa dá prihlásiť do Klubu priateľov TV LUX:

  • telefonicky (02/21 29 55 55, len v pracovných dňoch v čase 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00)
  • emailom: klub@tvlux.sk
  • priamo na našom webe: elektronicky tu
  • vyplnením prihlášky a doručením do TV LUX (prihlášky sú často v kostoloch, na zadnej strane klubového bulletinu alebo si ich môžete vyžiadať v TV LUX)

Podpora

Forma podpory je na osobnom rozhodnutí každého člena a podľa jeho vôle sa môže ľubovoľne meniť. Kľúčová je pre nás pravidelná podpora zriadením trvalého príkazu z účtu (napr. mesačne) alebo cez SIPO, a to sumou v ľubovoľnej hodnote, napr. 5 EUR/mesiac, alebo príležitostne v ľubovoľnej výške (napr. poštovou poukážkou vloženou v bulletine).

Každý príspevok, aj ten ktorý je realizovaný prostredníctvom poštovej poukážky, je vždy dobrovoľný a zaslanie bulletinu a do neho poštovej poukážky je taktiež dobrovoľné.

Ako variabilný symbol je potrebné uvádzať vždy klubové čislo.
Podrobnosti v sekcii Podporte nás.

Bulletin

Benefity

Aktuálne výhody pre členov Klubu priateľov TV LUX

Bulletin

tlačený občasník doručovaný bezplatne poštou 5x do roka s informáciami o dianí v TV LUX

Sväté omše

slúžené za všetkých členov Klubu priateľov každý utorok o 7:00 h

Aktuality

zasielané e-mailom v prípade, že nám nahlásite svoju e-mailovú adresu

Zľavy pre členov Klubu priateľov TV LUX

25%

Studio Lux

zľava vo vydavateľstve Studio LUX (CD a DVD - 25%), www.lux.sk

10%

Dobrá kniha

zľava 10% na www.dobrakniha.sk a zľava 5% v predajniach v Trnave, v Košiciach, v Bratislave a v Piešťanoch

10%

Penzión AJA v Tatrách

zvýhodnené ceny pobytov pre rodinu s 2 deťmi na www.penziontatry.sk

10%

ver.sk

internetový obchod www.ver.sk - knihy, hudba, tričká a i. (Do kolonky zľavový kód v nákupnom košíku napíšte: TVLUX)

* Zľavy je možné uplatniť len pri objednávkach priamo vo vydavateľstvách, nie pri kúpe ich produktov v inej sieti obchodov s duchovnou a náboženskou literatúrou. Pri objednávaní je potrebné upozorniť na členstvo v Klube priateľov TV LUX, uviesť svoje meno a členské číslo.

Bulletin

Reklamní partneri
SlovoKatolicke novinyradiovaticanavyveska bodka skMelinaACNtkkbsLumen